Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 

»więcej...


FORUM AGENTÓW
Mecenas Bartosz Kempa o procedurze reklamacji na VIII Forum Agentów

Trudne pytania i niełatwe odpowiedzi, czyli jak wygląda procedura reklamacyjna pod rządami nowej ustawy o turystyce. Co koniecznie powinien wiedzieć agent turystyczny.
więcej...

WYDARZENIA

Wystartowała siódma edycja akcji „Weekend za pół ceny”

Ruszyła sprzedaż ofert w ramach akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Od 22 do 24 listopada turyści będą mogli skorzystać ze zniżek sięgających 50 proc. W siódmej edycji udział bierze 1024 partnerów. Największą grupę stanowią gestorzy bazy noclegowej, tym razem udało się też powiększyć liczbę partycypujących restauracji i innych punktów gastronomicznych.

więcej...

REGIONY
WOT szkolił z współpracy z osobami niepełnosprawnymi
W Zamku w Rydzynie 17 października odbyło się spotkanie pracowników wielkopolskich punktów informacji turystycznej pod hasłem „Regionalny punkt informacji turystycznej – kompetencja i dostępność”.

 
więcej...

LUDZIE

Agnieszka Jędrzejczyk-Wojciechowska odchodzi z POT

Wiceprezes POT odchodzi z organizacji,
by realizować się zawodowo w innym miejscu. Jej stanowisko zostanie prawdopodobnie obsadzone dopiero w przyszłym roku, bo zgodnie z przepisami instytucja musi ogłosić konkurs, który będzie rozpisany jeszcze w  listopadzie. Była wiceprezes POT ukończyła Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Warszawskim. Biegle posługuje się językiem angielskim. W Polskiej Organizacji Turystycznej nadzorowała pion odpowiedzialny za komunikację marketingową, w tym dział digital. 

więcej...

LUDZIE

Nowe władze GEPOET

Na czele organizacji zrzeszającej przedsiębiorców turystycznych z Grecji stanął jej dotychczasowy sekretarz generalny.

więcej...

LUDZIE

Angela Tanoesoedibjo najmłodszym członkiem indonezyjskiego rządu

Głównym zadaniem nowej wiceminister turystyki będzie wsparcie resortu w promocji dziesięciu nowych destynacji turystycznych w Indonezji.

 

więcej...

VIII FORUM AGENTÓW
Kasia Nova zaśpiewa dla uczestników Forum Agentów
Organizatorzy przygotowali dodatkową atrakcję dla uczestników VIII Ogólnopolskiego Forum Agentów Turystycznych i gali konkursu „Agent Roku”.


 
więcej...

NOWY NUMER
"Wiadomości Turystyczne" w nowej odsłonie

Drodzy Czytelnicy, zapraszam do nowej odsłony „Wiadomości Turystycznych” – magazyn, począwszy od listopada, będzie wydawany co miesiąc i przeczytacie w nim najważniejsze wiadomości z branży.
więcej...

WYDARZENIA
V edycja konkursu PARP „Pracodawca Jutra”

W Toruniu odbyła się uroczysta gala, na której wręczono 9 nagród oraz 12 wyróżnień. Najwięcej firm zgłosiło się z branży IT, motoryzacji, turystyki oraz finansów. 

 

więcej...

WYDARZENIA

Grecja to nie tylko plaża

W Grecji wypoczywać można na różne
sposoby – nie tylko na plaży, czy odkrywając zabytki, ale też aktywnie – wędrując po górach, ścieżkach tematycznych, czy uprawiając sport. Z każdym rokiem oferta turystyki alternatywnej staje się coraz bogatsza, a władze kraju przekonują, że na urlop warto tam pojechać o każdej porze roku.

więcej...

WYDARZENIA

Europejska Komisja Podróży obraduje w Polsce

Od 28 do 30 października w Warszawie odbywa się spotkanie członków Europejskiej Komisji Podróży. Obrady podzielone są na kilka części – dyskusje zarządu i warsztaty. Nie zabranie również programu towarzyszącego.


więcej...

WYDARZENIA

Za nami kolejna edycja targów Snow Expo

Snow Expo to specjalistyczne targi turystyczno-sportowe, które na stałe wpisały się w kalendarz jesiennych imprez w Warszawie. W tym roku ponownie można było zapoznać się z propozycjami wyjazdów narciarskich, zasięgnąć rady specjalistów w sprawie sprzętu zimowego i posłuchać interesujących wykładów.

 

więcej...

WYDARZENIA

Grecos zabrał agentów na wielką grecką przygodę

Grecos Adventure to coroczne spotkania touroperatora z agentami, w czasie którego biuro podsumowuje sezon i opowiada o planach na dalszą przyszłość. To również moment uroczystego wręczenia statuetek Grecos Awards i odpoczynek po intensywnej pracy.


więcej...

WARSZTATY
Kociewie przyjazne rowerzystom
Podczas warsztatów uczestnicy pod okiem ekspertów zastanawiali się nad możliwościami tworzenia nowych szlaków rowerowych na obszarze Kociewia, także jak powinny wyglądać miejsca przyjazne rowerzystom.
więcej...

JUBILEUSZ

Nowosądecka Izba Turystyczna ma 20 lat!

W uroczystości podsumowującej 20 lat działalności Izby udział wzięli przedstawiciele władz lokalnych, regionalnych i rządowych.

więcej...

WYDARZENIA

Ecco Holiday zaprezentował nowości na przyszły rok

Australia, Kolumbia i Arabia Saudyjska to tylko trzy spośród wielu nowości, jakie Ecco Holiday przygotował na przyszły rok. Touroperator prezentuje właśnie swój produkt agentom w wybranych miastach Polski.

 

więcej...

LUDZIE

Nowa dyrektor finansowa w regionie centralnym TUI

Susanne Gauglitz będzie nową dyrektor
finansową w Grupie TUI na region centralny, do którego obok Niemiec, Austrii i Szwajcarii należy także Polska. Gauglitz zastąpi Mathiasa Kiepa, który przechodzi do TUI AG na stanowisko dyrektora do spraw relacji inwestorskichi finansów korporacyjnych.

więcej...

STUDY TOUR

TOP Touristik zabrał agentów na Maltę

W trakcie kilkudniowego wyjazdu agenci zapoznali się z najważniejszymi miastami, atrakcjami kulturowymi i bazą hotelową Malty, spotkali się też z przedstawicielem Malta Tourism Authority.

więcej...

PATRONAT 
ETAF to szansa na wzmocnienie wizerunku Polski w Ameryce  
Organizatorzy wydarzenia liczą na to, że amerykańska branża będzie mogła bliżej poznać kierunki europejskie i zacieśnić współpracę z tutejszym sektorem turystycznym.

 
więcej...

< 3 4 5 6 7 9 10 11 12 13   ...   111 >
 
Sylwetka

»» Sylwia Lach-Włodarska, właścicielka Biura Podróży One2Fly Agent Roku 2019 »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter