Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Już tylko 3 dni zostały do InComing Poland w Gdańsku
Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze wydarzenie branżowe tego sezonu - InComing Poland Gdańsk&Pomorskie Region. W dniach 16-19 października zapraszamy na czwartą już edycję workshopu organizowanego przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną, w którym udział biorą zagraniczni tour operatorzy i przedstawiciele biur podróży.


więcej...

VI Forum Agentów
Small Planet o poprawie wyników operacyjnych i punktualności
Jednym z punktów programu tegorocznego Forum Agentów będzie prezentacja Small Planet, który dołączył do partnerów wydarzenia. Tematem przewodnim wystąpienia będzie poprawa  wyników operacyjnych i punktualności przewoźnika. Small Planet zaprasza także na rozmowy stolikowe.


więcej...

VI Forum Agentów

Paweł Rek: Podróż do przyszłości, czyli jakie zmiany czekają branżę turystyczną

Na tegorocznym Forum Agentów o oczekiwaniach turystów, metodach ich badania oraz o tym, jak na tej podstawie zmieni się w przyszłości turystyka, będzie mówił Dyrektor Regionalny Amadeus na Europę Centralną Paweł Rek. Amadeus w tym roku dołączył do grona partnerów VI Forum Agentów Biur Podróży.


więcej...

Gość VI Forum Agentów Biur Podróży
Agnieszka Nadstawna - Jak rozmawiać z klientem w świetle wydarzeń kryzysowych

Światowe wydarzenia kryzysowe, to chleb powszedni każdego z nas. W XXI wieku czytane do kawy, oglądane wieczorem – powszednieją, ale dla potencjalnych klientów biur podróży stają się zagadnieniami wyjątkowo stresującymi i mają bezpośredni wpływ na sprzedaż. O tym, jak w sytuacji kryzysu budować relację z klientem na VI Forum Agentów opowie Agnieszka Nadstawna – coach, trener i arteterapeuta.


więcej...

Pokaż się na rynku skandynawskim!

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Sztokholmie zaprasza do współpracy na rynkach nordyckich i udziału w wydarzeniach turystycznych w styczniu 2018 roku.więcej...

Wybieramy Agenta Roku. Zwycięzcę poznamy na VI Forum Agentów

Tradycyjnie Forum Agentów zakończy gala, na której ogłosiłmy wyniki konkursu Agent Roku 2017. To prestiżowa nagroda, do której nominacje zgłaszają najwięksi touroperatorzy. Gala finałowa odbędzie się 22 listopada w Radisson Blu Centrum w Warszawie. W ubiegłym roku tytuł Agenta Roku 2016 trafił do Agnieszki Rąpały, właścicielki biura Rapala ze Świdnicy. Czy wyróżnienie wpłynęło na działalność jej biura?


więcej...

patronat
Już ok. 200 touroperatorów potwierdziło udział w Kongresie Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej

Trwają intensywne przygotowania do 1 Międzynarodowego Kongresu Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej. Kongres wzbudził ogromne zainteresowanie wśród organizatorów tej formy turystyki na całym świecie. W ciągu 2 miesięcy od rozpoczęcia rejestracji, na kongres zgłosiło się już ok. 200 touroperatorów i organizatorów turystyki religijnej i pielgrzymkowej.


więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 19/2017

Posłowie za projektem ustawy, choć z licznymi uwagami

W czasie czytania projektu ustawy turystycznej posłowie wskazywali zapisy, które budzą ich obawy. Rozwiać je chcą w trakcie prac w komisjach. Poseł PO Tomasz Kucharski ma nadzieję, iż zapisy planowanego projektu ustawy będą nie tylko zabezpieczały osoby korzystające z usług turystycznych, ale także firmy, które muszą konkurować na wolnym rynku.


więcej...

Partner VI Forum Agentów
Odkryj Mazowsze z aplikacją Play Mazovia!
Mazowsze – partner VI Forum Agentów Biur Podróży – przygotowało przewodnik turystyczny i grę terenową w jednym, z którym zachęca do wirtualnej podróży po regionie. Play Mazovia! przydaje się zarówno podczas planowania wycieczki po Mazowszu, jak i w trakcie zwiedzania. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.


więcej...

Co dalej z First Class?

Biuro podróży First Class wstrzymało działalność. Na razie serwis internetowy jest wyłączony, firma informuje, że w przypadku chęci nawiązania kontaktu ze spółką, można wysłać mejla pod podany adres. Już parę tygodni temu pojawiały się informacje, że First Class nie sprzedaje biletów lotniczych, a ten segment był jednym z ważniejszych dla przedsiębiorstwa.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

patronat
Wykorzystać potencjał uzdrowisk

Już po raz XXVI w dniach 5-8 października odbędzie się Kongres Uzdrowisk Polskich, najbardziej prestiżowa, ogólnopolska konferencja uzdrowiskowa. W tym roku gospodarzem obrad będzie Wysowa-Zdrój. Kongres przebiegać będzie pod hasłem - Uzdrowiska i lecznictwo uzdrowiskowe w świetle współczesnych wyzwań zdrowotnych i społeczno-gospodarczych.


więcej...

Gość VI Forum Agentów Biur Podróży
Willi Müller, dyrektor Schmetterlinga o motywacji agentów i ich perspektywach rozwoju
Stawiamy na obecność na arenie międzynarodowej i do takich potrzeb dostosowujemy swoją ofertę. Naszą specjalizacją jest technologia, ale przede wszystkim staramy się naszym członkom stworzyć najlepsze warunki na rynku - mówi Willi Müller, dyrektor zarządzający stowarzyszenia Schmetterling. Jego zdaniem, agenci powinni utrzymać dominującą pozycję na rynku, także dzięki znaczeniu organizacji agencyjnych.


więcej...

patronat
TT Warsaw - zarejestruj się i zyskaj dostęp do wszystkich atrakcji
Już dziś razem z organizatorami zapraszamy na 25. Jubileuszowe Targi Turystyczne TT Warsaw. Rejestrując się na stronie ttwarsaw.pl goście zyskują bezpłatny dostęp do warsztatów, konferencji, spotkań z podróżnikami, konkursach i promocjach na stoiskach wystawców.


więcej...

Turystyka nas inspiruje – konferencja w Olsztynie

Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Rektor Uniwersytetu w Olsztynie zapraszają na konferencję „Turystyka nas inspiruje. Szlaki turystyczne szansą rozwoju turystyki regionalnej”, która odbędzie się 12 października. Spotkanie jest dedykowane pilotom i przewodnikom, ale mogą w nim uczestniczyć także przedstawiciele biur turystycznych.więcej...

patronat
Grecka Panorama to duży sukces

Leonidas Babanis, szef North Events, organizatora Greckiej Panoramy podsumowuje poprzednie edycje imprezy i zapowiada kilka niespodzianek.
więcej...

Pobierz bezpłatnie

Kulinarna uczta dla ciała i duszy

Wszyscy zdają już sobie sprawę z tego, jak wielki potencjał tkwi w turystyce kulinarnej. Dobra kuchnia przyciąga turystów niczym magnes. Bez ciekawej oferty gastronomicznej nie ma co myśleć o skutecznej promocji miasta, regionu czy kraju. Wpisując się w ten trend, "Wiadomości Turystyczne" po raz kolejny oddają do rąk czytelników wydanie specjalne Turystyka kulinarna. Zapraszamy do lektury!


więcej...

VI Forum Agentów Biur Podróży: Podatki w turystyce - zaliczki, składki TFG - jak bezpiecznie je rozliczać.

Praktyczne porady dotyczące rozliczania podatku VAT i składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Jednym z ekspertów podczas tegorocznego Forum Agentów będzie Justyna Zając-Wysocka.

 
 
więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT18/2017

Lidl Podróże wywołał burzę

„Wiadomości Turystyczne” dokładnie rok temu pisały, że Lidl planuje uruchomić własny portal turystyczny. Kiedy zapowiedzi stały się rzeczywistością i opublikowano pierwsze oferty, na rynku zawrzało. – Nie ma takiej możliwości, by Lidl sprzedawał tę samą ofertę co agenci, tyle że w niższej cenie – zapewnia Remigiusz Talarek, wiceprezes Rainbow Tours.


więcej...


Mazowsze partnerem wspierającym VI Forum Agentów Biur Podróży
Partnerem wspierającym tegoroczne VI Forum Agentów Biur Podróży, został Samorząd Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Mazowsze to atrakcyjny region w sercu Polski zarówno pod względem krajoznawczym, jak również inwestycyjnym. 

więcej...

VI Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży: polegamy na ekspertach  
Interesuje Cię przyszłość branży turystycznej? Nie jesteś obojętny na problemy rynku agencyjnego? Chcesz poznać najnowsze trendy i nowinki techniczne? 

 
 
więcej...

< 3 4 5 6 7 9 10 11 12 13   ...   83 >
 
Sylwetka

»» Eliza Smolińska, właścicielka biura Aleksander w Kaliszu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter