Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Program Dubai Expert w polskiej wersji językowej

Dubai Expert jest to interaktywny program szkoleniowy, który w przyjazny sposób pozwala zdobyć wiedzę o tym, w jaki sposób dostosowywać ofertę Dubaju do indywidualnych potrzeb Waszych klientów.


więcej...

Olsztyn doceniony za promocję
Na gali podsumowującej Konkurs PRO Warmia i Mazury 2017, która odbyła się 9 listopada w Iławie, projekt „Całoroczna kampania promocyjna popularyzująca postać Mikołaja Kopernika oraz jego związki z Olsztynem i regionem – w Polsce i za granicą” otrzymał główną nagrodę w kategorii „promocja ogólna”.więcej...

Róża Regionów
Projekt specjalny – co to takiego?
Celem konkursu Róża Regionów jest wyróżnienie najciekawszych na rynku wydawnictw i aplikacji mobilnych, które cechuje nie tylko wysoka zawartość merytoryczna, profesjonalna oprawa graficzna, również innowacyjność i niebanalne podejście do kwestii promocji. To dlatego jedną z czterech kategorii w jakich oceniane są konkursowe prace są tzw. projekty specjalne.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

Czytaj w najnowszym numerze WT 1/2018

Niszowe programy wchodzą do stałej oferty

W 2018 rok touroperatorzy wchodzą z ambitnymi planami rozwojowymi. Logos Travel postanowił poszerzyć swoją ofertę o kolejną niszę – podróże kulinarne. Na początek po Japonii.


więcej...

Znasz najlepszych agentów turystycznych 2017 roku? Przypominamy laureatów konkursu Agent Roku


Najlepszym agentem roku 2017 została Wanda Łempicka, właścicielka biura podróży 24Holiday w Białymstoku, które prowadzi wspólnie z mężem Szymonem. Laureatka z
powodzeniem sprzedaje wycieczki wszystkich największych polskich touroperatorów. Jej zaangażowanie zostało docenione w konkursie organizowanym przez redakcję "Wiadomości Turystycznych".

więcej...

więcej...

promocja

Turystyka motorowa to styl życia

Biuro Turystyki Motorowej PZM Travel obchodzi w tym roku 60-lecie. Z tej okazji z Cezarym Kasprowiczem, prezesem PZM Travel rozmawiamy o rozwoju turystyki motorowej w Polsce i planach na przyszłość.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

Promocja
Zaproszenie na konferencję naukową Laboratorium doświadczeń turystycznych
Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej Wydział Turystyki i Zdrowia oraz Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu Wydział Turystyki i Rekreacji uprzejmie zapraszają na II Ogólnopolską Konferencję Naukową Laboratorium doświadczeń turystycznych KONTROWERSJE I PROBLEMY WOKÓŁ WSPÓŁCZESNEJ GOSPODARKI TURYSTYCZNEJ, która odbędzie się 15 czerwca 2018 r. w Poznaniu. więcej... [KOMENTARZE (2)]

Pobierz bezpłatnie

Z „Wiadomościami” na targi w Skandynawii

Tradycyjnie, na przełomie roku, redakcja "Wiadomości Turystycznych" przygotowuje wydanie specjalne na targi turystyczne w Skandynawii. W ten sposób promujemy najlepsze produkty turystyczne i polską ofertę skierowaną na rynki skandynawskie na targach w Oslo i Helsinkach.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

konkurs
Zgłoś folder, aplikację lub projekt specjalnyTrwa ósma edycja konkursu Róża Regionów na najlepsze wydawnictwa i aplikacje promujące gminy, miasta i regiony. Prace można przesyłać do 15 stycznia 2018 r. Zostaną ocenione w jednej z czterech kategorii: foldery, serie wydawnicze, projekty specjalne i aplikacje mobilne.

więcej...

Mołdawia z kampanią promocyjną - #BeOurGuest 

Mołdawia zainaugurowała kampanię promocyjną pt. #BeOurGuest na 4 rynkach: polskim, włoskim, rumuńskim i mołdawskim. Głównym punktem jest film, który pokazuje historię zagranicznego turysty doświadczającego prawdziwej mołdawskiej gościnności. 

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Czytaj w najnowszym numerze WT 24/2017

Minister Bańka: turystyka napędza gospodarkę

Ministerstwo docenia potencjał turystyki, przekonuje Witold Bańka. Dowodem na to ma być zwiększenie budżetu POT o 10 mln zł.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

Zmiany na stanowiskach rzeczników

Z końcem roku z funkcji rzeczników zrezygnowali Marzena Markowska (PIT) i Radomir Świderski (Rainbow).

  
więcej... [KOMENTARZE (2)]

Unia Europejska i Tunezja podpisały umowę o otwartym niebie

Po negocjacjach trwających przez kilka lat Unia Europejska i Tunezja podpisały umowę o otwartym niebie, informuje agencja Ansamed, partner mediowy Komisji Europejskiej. KE podkreśla, że dzięki temu kraj otworzy się na tanie linie lotnicze.

więcej...


Schmetterling będzie konsolidować loty

Schmetterling, niemiecka organizacja zrzeszająca ponad 4 tys. europejskich agentów, będzie samodzielnie konsolidować loty. W przyszłym roku wystartuje też z własnym kanałem telewizyjnym.

więcej...

Ruszyła VIII edycja konkursu Róża Regionów! Nagradzamy najlepsze projekty promocyjne gmin, miast i regionów
Już po raz ósmy redakcja „Wiadomości Turystycznych” organizuje konkurs na najlepsze wydawnictwa, aplikacje mobilne promujące gminy, miasta i regiony. Do udziału w konkursie zapraszamy miasta, powiaty, gminy regiony, lokalne grupy działania, lokalne i regionalne organizacje turystyczne, które chcą się pochwalić ciekawymi, nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie wydawnictw i aplikacji turystycznych.


Laureaci konkursu "Róża Regionów" w  2016 roku

więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 23/2017

W Polsce agenci nadal są ważni

Agenci turystyczni nie muszą obawiać się o swoją przyszłość, pod warunkiem, że aktywnie zaczną wychodzić naprzeciw potrzebom klientów – taki wniosek płynie z tegorocznego Forum Agentów Biur Podróży.


więcej...

Weekend za pół ceny z każdą odsłoną popularniejszy
Około 110 tys. osób wzięło udział w jesiennej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Minister Bańka i prezes Andrzejczyk mówią, że za rok liczą na jeszcze lepsze wyniki.


więcej...

patronat
Grecka Panorama zaprasza specjalistów
Już w ten weekend 2-3 grudnia na warszawskim PGE Narodowy odbędzie się trzecia edycja targów GRECKA PANORAMA!

 
więcej...

ogłoszeniePolska Organizacja Turystyczna

ogłasza konkurs 

na stanowisko DYREKTORA Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej (ZOPOT) z siedzibą w Londynie

więcej... [KOMENTARZE (1)]

< 3 4 5 6 7 9 10 11 12 13   ...   86 >
 

»

Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

Sylwetka

»» Bogusław Łachmański, właściciel biura Łachmański Travel w Poznaniu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter