Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Unia Europejska i Tunezja podpisały umowę o otwartym niebie

Po negocjacjach trwających przez kilka lat Unia Europejska i Tunezja podpisały umowę o otwartym niebie, informuje agencja Ansamed, partner mediowy Komisji Europejskiej. KE podkreśla, że dzięki temu kraj otworzy się na tanie linie lotnicze.

więcej...


Schmetterling będzie konsolidować loty

Schmetterling, niemiecka organizacja zrzeszająca ponad 4 tys. europejskich agentów, będzie samodzielnie konsolidować loty. W przyszłym roku wystartuje też z własnym kanałem telewizyjnym.

więcej...

Ruszyła VIII edycja konkursu Róża Regionów! Nagradzamy najlepsze projekty promocyjne gmin, miast i regionów
Już po raz ósmy redakcja „Wiadomości Turystycznych” organizuje konkurs na najlepsze wydawnictwa, aplikacje mobilne promujące gminy, miasta i regiony. Do udziału w konkursie zapraszamy miasta, powiaty, gminy regiony, lokalne grupy działania, lokalne i regionalne organizacje turystyczne, które chcą się pochwalić ciekawymi, nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie wydawnictw i aplikacji turystycznych.


Laureaci konkursu "Róża Regionów" w  2016 roku

więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 23/2017

W Polsce agenci nadal są ważni

Agenci turystyczni nie muszą obawiać się o swoją przyszłość, pod warunkiem, że aktywnie zaczną wychodzić naprzeciw potrzebom klientów – taki wniosek płynie z tegorocznego Forum Agentów Biur Podróży.


więcej...

Weekend za pół ceny z każdą odsłoną popularniejszy
Około 110 tys. osób wzięło udział w jesiennej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Minister Bańka i prezes Andrzejczyk mówią, że za rok liczą na jeszcze lepsze wyniki.


więcej...

patronat
Grecka Panorama zaprasza specjalistów
Już w ten weekend 2-3 grudnia na warszawskim PGE Narodowy odbędzie się trzecia edycja targów GRECKA PANORAMA!

 
więcej...

ogłoszeniePolska Organizacja Turystyczna

ogłasza konkurs 

na stanowisko DYREKTORA Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej (ZOPOT) z siedzibą w Londynie

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Specjalne wydanie Wiadomości Turystycznych na targi TT Warsaw
Przed wizytą na warszawskich targach TT Warsaw (odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki) pobierz i przeczytaj specjane wydanie Wiadomości Turystycznych.

Pobierz bezpłatnie
 
więcej...

VI Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży już dziś w Radisson Blue, w Warszawie
więcej... [KOMENTARZE (1)]

Tunezja otworzy wkrótce niebo?
Tunezja jest na ostatnim etapie negocjacji z Unią Europejską w sprawie umowy otwartego nieba, informuje tamtejsza minister turystyki Selma Elloumi Rekiki.


więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 22/2017
Rynek lotniczy na plusie, czartery z lekką stratą

Tradycyjnie w ostatnim kwartale roku światło dzienne ujrzał raport Rynek lotniczy, przygotowany przez redakcję „Wiadomości Turystycznych”.


więcej...

Forum Agentów
Zapoznaj się z aktualnym programem VI Forum Agentów
Do Forum Agentów Biur Podróży pozostał niecały tydzień. To ostatnia okazja, aby zgłosić udział w corocznym wydarzeniu, na którym porozmawiać można o bieżących problemach branży, wziąć udział w debacie największych touroperatorów, wyjaśnić problemy przy stoliku i poznać Agenta Roku 2017.

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Mołdawia partnerem Forum Agentów Biur Podróży
Mołdawia dołączyła do grona partnerów VI Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży, które odbędzie się 22 listopada br. w Radisson Blu Centrum w Warszawie. Znany z wyśmienitych win kraj rozpoczyna kampanię promocyjną w Polsce i jest zainteresowany pozyskaniem do współpracy przedstawicieli branży turystycznej.


więcej... [KOMENTARZE (2)]

Accor Hotels rezygnuje ze sprzedaży nie swoich ofert
 Accor Hotels nie będzie już prowadził przez swoją stronę internetową sprzedaży hoteli nienależących do sieci. Projekt zainicjowany w 2015 roku nie spełnił oczekiwań, donosi agencja Reuters.

więcej...

partner VI Forum Agentów
Promem przez Bałtyk - Przezmorze.pl zaprasza na Forum Agentów
Jesteś touroperatorem? Szukasz pomysłów na nowe produkty? Umów się na spotkanie indywidualne w trakcie VI Forum Agentów Biur Podróży. Wśród biur, które spotkają się z Przezmorze.pl, zostaną rozlosowane dwa 4-osobowe zaproszenia na dowolny rejs z oferty cruisowej.

więcej...

patronat
Zapraszamy na Grecką Panoramę
Firma North Events zaprasza na trzecią edycję targów GRECKA PANORAMA,  które odbędą się w dniach 2-3 grudnia na PGE Narodowy w Warszawie.


więcej...

VI Forum Agentów
Do rozmów stolikowych dołączył TUI Poland

Zapraszamy do stolika TUI. W trakcie Forum Agentów będzie można porozmawiać także z przedstawicielem tego touroperatora. Na pytania agentów w rozmowie B2B odpowiadać będzie Michał Szymański, kierownik działu sprzedaży agencyjnej i franchisingowej.więcej...

VI Forum Agentów
Dariusz Matwiejczuk odpowie na pytania dotyczące Coral Travel Wezyr Holidays
Swój udział w rozmowach stolikowych w czasie VI Forum Agentów zapowiedział też Coral Travel Wezyr Holidays. Touroperator, będący częścią koncernu turystycznego OTI Holding, już po raz drugi spotka się z agentami na rozmowach. W zeszłym roku organizatora reprezentował Erdem Fidan, w tym roku zastąpi go Dariusz Matwiejczuk.


więcej...

Christian Tour rozważa zamknięcie biura w Warszawie
Firma nadal będzie działać, ale z biura w Katowicach. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w przyszłym tygodniu. – Za ustanowieniem siedziby administracyjno-operacyjnej w Katowicach przemawiają niższe koszty – mówi Mariusz Raban, dyrektor biura w Polsce i dodaje, że południowa część kraju kryje w sobie duży potencjał dla firm turystycznych.

więcej...

VI Forum Agentów
Z Itaką porozmawiasz o ofercie rejsowej
W rozmowach stolikowych, które odbywać się będą w czasie VI Forum Agentów, nie mogło zabraknąć największego polskiego touroperatora – Itaki. Opolski organizator już po raz drugi spotka się z agentami, by omówić istotne dla nich kwestie związane ze sprzedażą ofert touroperatora. Podobnie jak w zeszłym roku z agentami rozmawiać będzie Dominik Miłowski.


więcej...

< 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15   ...   87 >
 

»
Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

Sylwetka

»» Bogusław Łachmański, właściciel biura Łachmański Travel w Poznaniu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter