Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Christian Tour rozważa zamknięcie biura w Warszawie
Firma nadal będzie działać, ale z biura w Katowicach. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w przyszłym tygodniu. – Za ustanowieniem siedziby administracyjno-operacyjnej w Katowicach przemawiają niższe koszty – mówi Mariusz Raban, dyrektor biura w Polsce i dodaje, że południowa część kraju kryje w sobie duży potencjał dla firm turystycznych.

więcej...

VI Forum Agentów
Z Itaką porozmawiasz o ofercie rejsowej
W rozmowach stolikowych, które odbywać się będą w czasie VI Forum Agentów, nie mogło zabraknąć największego polskiego touroperatora – Itaki. Opolski organizator już po raz drugi spotka się z agentami, by omówić istotne dla nich kwestie związane ze sprzedażą ofert touroperatora. Podobnie jak w zeszłym roku z agentami rozmawiać będzie Dominik Miłowski.


więcej...

Agnieszka Jędrzejczyk-Wojciechowska nowym wiceprezesem POT

Rada POT pozytywnie zaopiniowała kandydaturę Agnieszki Jędrzejczyk-Wojciechowskiej na stanowisko wiceprezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. W wyniku naboru konkursowego została ona zarekomendowana przez prezesa Roberta Andrzejczyka. W POT będzie nadzorować pion odpowiedzialny za komunikację marketingową.

więcej... [KOMENTARZE (1)]

VI Forum Agentów
Wybieramy Agenta Roku 2017. Oto lista nominowanych
Po raz kolejny na Forum Agentów poznamy najlepszego agenta turystycznego 2017. W tym roku do prestiżowego konkursu, organizowanego przez redakcję „Wiadomości Turystycznych”, najwięksi touroperatorzy wytypowali 14 kandydatów.


więcej...

Destinations of the World na VI Forum Agentów
Globalny dostawca usług turystycznych dla biur podróży na VI Forum Agentów zaprezentuje swój system rezerwacji hotelowych, w którym dostępne jest ponad 200 tys. obiektów w ponad 10 tys. destynacjach. Poza hotelami w systemie można także zarezerwować transfery oraz wycieczki fakultatywne.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

patronat
Specjaliści od turystyki religijnej spotykają się w Krakowie
Już jutro w Krakowie rozpoczyna się I Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej "Śladami świętego Papieża Jana Pawła II". Celem Kongresu jest promocja Krakowa i Małopolski jako destynacji religijnej oraz wzmocnienie znaczenia turystyki pielgrzymkowej.


więcej...

Głosuj na produkt turystyczny roku
6 listopada rozpoczęło się głosowanie internautów w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat 2017. Głosowanie zakończy się w niedzielę 19 listopada o północy.


więcej...

promocja
Oferta szkolna Escape Room Warszawa®
Marka Room Escape Warszawa® istnieje na rynku od 2013 roku. Na początku świadczyła usługi dla firm, organizując mobilne zabawy w dowolnie wybranej lokalizacji. Obecnie Room Escape Warszawa® prezentuje specjalną ofertę zarówno dla szkół, jak i dla touroperatorów organizujących wycieczki szkolne.


więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 21/2017

ROZMOWA NUMERU Klient wciąż ufa agentowi

W ostatnich czasach branża turystyczna musi radzić sobie z wieloma sytuacjami kryzysowymi. Jak powinien na nie reagować dobry sprzedawca, radzi Dirk Rogl, ekspert w zakresie komunikacji.


więcej...

patronat
Roadshow TSS Polska - know how kluczem do sukcesu biura

TSS Polska organizuje kolejny w tym roku roadshow Jesień 2017. Spotkania branżowe z biurami podróży odbędą się: 14.11. w Szczecinie, 15.11. w Poznaniu, 16.11 w Katowicach, pod hasłem: know how kluczem do sukcesu biura.więcej...

Kapituła wybrała najlepsze produkty turystyczne 2017 roku

W siedzibie POT odbyło się posiedzenie kapituły konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Certyfikat POT 2017. Przedstawiciele organizacji branżowych, regionów, organizatorów, mediów i POT wybierali dziesięć najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich, a przede wszystkim - skomercjalizowanych, produktów oraz jeden Złoty Certyfikat. Tu do ścisłego finału przeszły: Carnaval Sztukmistrzów, Kompleks Bania oraz Żywe Muzeum Piernika. Wyniki poznamy 23 listopada w trakcie targów TT Warsaw.więcej...

InComing Poland – stwarzamy warunki dla wsparcia lokalnego biznesu

Prawie 60 przedstawicieli pomorskiej branży turystycznej, 30 tour operatorów zagranicznych, ponad 640 spotkań trwających w sumie 9450 minut! Z takim wynikiem zakończyła się IV edycja workshopu turystyki przyjazdowej InComing Poland Gdańsk &Pomorskie Region.


więcej...

Pobierz bezpłatnie
Polska oferta na WTM w zagranicznym wydaniu Wiadomości
Turystycznych
Polska przygotowała na WTM spore, bo liczące 195 m kw. stoisko. W Londynie promują się regiony – Małopolska oraz Lubelskie, Kraków i przedsiębiorcy z branży usług turystycznych. W tym roku POT stawia na turystykę medyczną. Polską ofertę promuje zagraniczny dodatek przygotowany przez redakcję "Wiadomości Turystycznych" specjalnie na targi WTM w Londynie.


więcej...

Przezmorze.pl na Forum Agentów. Promy po Bałtyku - oferta dla grup
Firma Przezmorze.pl jest multiagentem armatorów oferujących przejazdy promowe po Bałtyku, pakiety rejsowe oraz kompleksowe doradztwo. Na VI Forum Agentów będzie prezentować agentom swoją ofertę.


więcej...

Poznaj nowe funkcjonalności systemu MerlinX na VI Forum Agentów
Złoty partner Forum, MerlinX, poprowadzi warsztaty z najważniejszych funkcji systemu MerlinX. Podczas warsztatów Joanna Pudło pokaże funkcje programu od podstaw do profesjonalnych chwytów, które powinien znać każdy doświadczony agent. Podczas szkolenia odbędą się zajęcia praktyczne, które prowadzone będą na własnym tablecie lub laptopie.
Z kolei Dawid Berdowski opowie w jaki sposób docieramy dziś do klientów przez internet. Opowie o takich sprawdzonych kanałach jak: Facebook, LiveRoom, MEGAMenu, Mapy Google. Skorzystaj z preferencyjnej oferty dla swojego pracownika.


więcej...


Polska Izba Turystyki zorganizuje Kongres w Egipcie

Tegoroczny kongres PIT odbywać się będzie pod hasłem „Przełomowe zmiany w prawie turystycznym: wyzwania i problemy” w dniach 25 listopada – 2 grudnia 2017 roku. Przedstawiciele branży zrzeszeni w PIT gościć będą w popularnym kurorcie nad Morzem Czerwonym, Port Ghalib.


 

więcej...

Dobry rok dla transportu lotniczego – kolejna edycja Raportu Rynek Lotniczy 2017

Redakcja "Wiadomości Turystycznych" zaprasza na konferencję branżową Rynek Lotniczy 2017. Odbędzie się ona 24 października 2017 r. (wtorek) o godz. 11.00 w warszawskim Radisson Blu Centrum przy ul. Grzybowskiej 24. Autorem piętnastej edycji raportu jest prof. Uniwersytetu Gdańskiego Dariusz Tłoczyński.


więcej...

VI Forum Agentów
Bezpośrednio o współpracy z największymi touroperatorami

W tradycję Forum Agentów wpisały się już rozmowy stolikowe z przedstawicielami największych polskich organizatorów. W tym roku przy stoliku czekają na agentów: Itaka i Dominik Miłowski, Rainbow, którego reprezentować będzie Andrzej Tokarczyk, Neckermann z dwuosobową reprezentacją Joanny Cetlin i Michała Paczkowskiego. W imieniu Grecos Holiday rozmawiać będzie Mikołaj Stanojevic, zaś Coral Travel Wezyr Holidays – Dariusz Matwiejczuk. Agencie, nie zapomnij o zapisach na konkretny termin spotkania!więcej... [KOMENTARZE (4)]

Czytaj w najnowszym numerze WT 20/2017

Unia da więcej pieniędzy na turystykę

Turystyka to jeden z najważniejszych segmentów gospodarki Unii Europejskiej, podkreśla Antonio Tajani i apeluje o zwiększenie budżetu na jego rozwój. Są plany, aby w kolejnej perspektywie stworzyć specjalny unijny budżet dla turystyki.


więcej...

Sunshine Holiday znów będzie sprzedawał wycieczki

Sunshine Holiday, touroperator kojarzony głównie z Tunezją i Egiptem, ponad rok temu zawiesił działalność. Teraz szykuje się do powrotu na polski rynek.więcej...

< 6 7 8 9 10 12 13 14 15 16   ...   87 >
 

»
Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

Sylwetka

»» Bogusław Łachmański, właściciel biura Łachmański Travel w Poznaniu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter