Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Forum Agentów: Chatbot - skuteczny sposób na przyciągnięcie klienta

Chatbot i wirtualna rzeczywistość to nowe trendy, które zaczynają nabierać coraz większego znaczenia także w branży turystycznej. O ich roli w procesie sprzedaży wakacji na V Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży opowie Tomasz Berdowski z MerlinX.

 

więcej...

Agent Roku 2016 - Poznaj nominowanych: Marek Kamieński


Marek Kamieński –
Mag-Mar, Warszawa

Polecany przez Neckermann Polska: Jeden z czołowych agentów dbających o przejrzyste i jasne zasady współpracy pomiędzy agentami a touroperatorami w ramach OSAT-u. Biuro z 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży agencyjnej wyróżnia się rzetelną obsługą klienta. Duża dynamika sprzedaży i przebiegająca bez zarzutu współpraca charakteryzują tego wybijającego się agenta na tle sieci sprzedaży.

 

więcej...

Agent Roku 2016 - Poznaj nominowanych: Magdalena Freudenreich-Nowak


Magdalena Freudenreich-Nowak, BP Soltur, Gniezno

Z rekomendacji Rainbow: Współpracujemy od wielu lat i obserwujemy wysoki poziom sprzedaży. Obsługa w biurze jest profesjonalna, dziewczyny wiedzą, co proponują, dobrze dobierają ofertę do klienta, są doświadczone w branży turystycznej. Jak na tak wysoką sprzedaż, odsetek reklamacji jest praktycznie niezauważalny. Rzetelność i terminowość wręcz nienaganne.

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Agent Roku 2016 - Poznaj nominowanych: Barbara Dobrowolska


Barbara Dobrowolska –
BTiH Panda, Tczew

Agent polecany przez Rainbow: Nasz partner od wielu lat, z roku na rok generuje wzrost sprzedaży. Biuro ma bardzo nowoczesny wystrój a jego właściciele inwestują w reklamę oraz pracowników (szkolenia sprzedażowe, produktowe), co daje wymierne wyniki w sprzedaży. Agent rzetelny i profesjonalny. Biuro charakteryzuje się dbałością o klienta zarówno przy sprzedaży, jak i w obsłudze posprzedażowej.

więcej...

artykuł sponsorowany
TOUR SALON 2017 rozwija współpracę z POT

TOUR SALON rozwija w nowych dziedzinach współpracę z Polską Organizacją Turystyczną. W programie wydarzeń pojawią się nowe punkty. Ponadto w 2017 roku do Poznania wróci uroczysta Gala Złotych Certyfikatów POT – prestiżowych wyróżnień w branży turystycznej. 


 

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Czytaj w najnowszym numerze WT 21/2016


DWUGŁOS Czy sprzedawać ryzykowne kierunki?
Na polskim rynku istnieje duże zapotrzebowanie na niedrogi produkt w ciepłych krajach jak Turcja czy Egipt. Czy agenci powinni promować aktywnie kierunki uznane za potencjalnie niebezpieczne, czy lepiej z nich na razie zrezygnować? Na to pytanie odpowiadają: Joanna Kucińska i Marcin Wujec.


 

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Aleksandra Dmytrasz 


Aleksandra Dmytrasz – StarTours, Toruń 

Agent nominowany przez Itakę. Szczególnie doceniany za pomysłowość w pozyskiwaniu nowych klientów i duże wzrosty sprzedażowe, szczególnie w segmencie wyjazdów grupowych. Biuro ma bardzo dobry kontakt z władzami miasta – umie się zareklamować, dba o właściwy wyeksponowanie wizerunku Itaki w biurze. Kolejne plusy to bezproblemowe płatności oraz rozwój pod względem szkoleń sprzedażowych i wyjazdów studyjnych.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Przemo Niewiadomski


Przemo Niewiadomski - Bon Voyage, Poznań

Z rekomendacji Neckermann Polska: Czołowy TOP agent z blisko 20-letnim stażem we współpracy z Neckermann Podróże. Najwyższa jakość świadczonych usług przez profesjonalny zespół. To, co wyróżnia Bon Voyage, to zorientowanie na potrzeby klienta oraz doskonała znajomość produktu turystycznego. Współpraca przebiega bez zarzutu, na jasnych biznesowych zasadach.

więcej...

Grecy zapraszają polską branżę do współpracy

Firma North Events wraz z Polską Izbą Turystyki zaprasza na pierwsze Polsko-Greckie Forum, które odbędzie się 2 grudnia o godz. 12.00 w hotelu Marriott w Warszawie jako główna część dnia branżowego przed targami Grecka Panorama.


więcej...

Katarzyna Fabiańska – nowym Country Manager polskiego oddziału firmy Travelport
Firma Travelport poinformowała o powołaniu Katarzyny Fabiańskiej na stanowisko Country Manager polskiego oddziału firmy. Fabiańska pełniła dotychczas funkcję Senior Business Development Manager w regione Europy Wschodniej. więcej...

Touroperatorzy wytypowali najlepszych agentów

Wybór Agenta Roku będzie mocnym akcentem V Forum Agentów Biur Podróży. 23 listopada poznamy najlepszego, który zostanie wyłoniony spośród agentów nominowanych przez największych polskich touroperatorów. Kto nim zostanie? Z pewnością ktoś, kto charakteryzuje się rzetelnością i profesjonalizmem, dobrymi wynikami sprzedaży, zaangażowaniem, wzorowym podejściem do klienta. Poznaj kandydatów do tytułu Agenta Roku.


więcej...

Forum Agentów: Ekspert radzi, jak przetwarzać dane klientów
Ochrona danych osobowych to temat, który powinien agentów szczególnie zainteresować. W czasie piątej edycji Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży o problematyce tej będzie z uczestnikami rozmawiał Marek Pióro z firmy Global Information Security. więcej...

Forum Agentów: Pakietuj dynamicznie z MerlinX

Dynamiczne pakietowanie to jeden z najważniejszych przedmiotów zajmujących ostatnio polską branże turystyczną. Co prawda idea tworzenia wakacji pod klienta liczy sobie już całkiem sporo lat, dziś – dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym – staje się coraz dostępniejsza.więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 20/2016

ROZMOWA NUMERU Niemieccy touroperatorzy sprzedają krajową ofertę

Potencjał rynku wyjazdów krajowych jest ogromny, mówi Martin Katz, dyrektor działu dojazdu własnego w Grupie FTI Touristik.


więcej...

Forum Agentów: Neckermann o Pięknej Polsce, czyli o zaletach oferty krajowej

Jednym z uczestników rozmów stolikowych w czasie V edycji Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży będzie Efe Türkel, wiceprezes zarządu Neckermann Podróże.więcej...

Wakacje bez biura podróży. Polacy wolą organizować wyjazdy samodzielnie?

Zdecydowana większość Polaków organizuje wakacje samodzielnie. Trend ten widoczny jest przy wyjazdach krajowych, ale także coraz bardziej przy zagranicznych.


więcej...

Norbert Pfefferlein: Tradycyjni agenci kontra wyszukiwarki internetowe. Jaka czeka nas przyszłość

Jak sprawić, by agent był postrzegany przez klienta jako lepszy wybór niż internet?  Warto nauczyć się wykorzystywać nowe technologie tak, by stać się rozpoznawalnym i konkurencyjnym doradcą turystycznym. Jak to osiągnąć – wyjaśni gość specjalny V Forum Agentów – Norbert Pfefferlein, wiceprezes ASR – Stowarzyszenia Niezależnych Agentów Turystycznych i Touroperatorów w Niemczech.więcej...

Forum Agentów: Z Grecos Holiday o współpracy. Rezerwuj termin
V Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży - odbywające się już za miesiąc - będzie okazją do spotkania się z przedstawicielami Grecos Holiday. – Tematów do rozmów z pewnością będzie mnóstwo – mówi Janusz Śmigielski, wiceprezes Grecos Holiday.


więcej...

artykuł sponsorowany
Listopadowe spotkania branżowe TSS Polska
Zapraszamy Państwa na kolejną edycję spotkań organizowanych przez TSS Polska w ramach listopadowego roadshow. Tym razem spotkania odbędą się w Szczecinie (7 listopada), Poznianiu (8 listopada) i we Wrocławiu (9 listopada).


więcej...

bezpłatnie pobierz wydanie
TT Warsaw  świat na wyciągnięcie ręki
Do targów TT Warsaw – jednej z najważniejszych w Polsce imprezy turystycznej – pozostał nieco ponad miesiąc. Już teraz warto sprawdzić, co ciekawego czeka nas w Warszawie. Pobierz bezpłatnie i czytaj specjalne wydanie przygotowane przez redakcję „Wiadomości Turystycznych” na targi – TT Warsaw Preview 2016.


więcej...

< 1 2 3 5 6 7 8 9   ...   71 >
 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

  » 26.01.2017 – KONFERENCJA 
500 lat Reformacji - konferencja prasowa DZT, Warszawa, organizator: Niemiecka Centrala Turystyki, Saksonia, www.ahk.pl/pl
» 17-19.02.2017 – TARGI
Tour Salon Tagi Regionów i Produktów Turystycznych,
Poznań, organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie, www.tour-salon.pl
» 24-26.02.2017 – TARGI
Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2017,
Wrocław, organizator: MTT sp. z o.o., www.mttwroclaw.pl

Sylwetka

»» Eliza Smolińska, właścicielka BP Aleksander »więcej
.

»Newsletter

»

Zamów newsletter