Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Kolejny awans Marka Andryszaka


Były prezes TUI Poland dostaje od firmy nowe zadania. Pół roku po objęciu stanowiska prezesa L’turu, touroperatora z Grupy TUI, przechodzi do TUI Deutschland jako dyrektor operacyjny.


więcej...

Kraków młody duchem - podsumowano efekty kampanii promocyjnej

Kampania „Młodość to stan ducha" towarzyszyła Światowym Dniom Młodzieży. Małopolska została w niej przedstawiona jako miejsce bogactwa kulturowego, ale przede wszystkim niezwykłego dziedzictwa duchowego. Pomysłodawcy akcji sięgnęli po niestandardowe rozwiązania.


więcej...

Piotr Siudak rozstaje się z Wakacje.pl

Piotr Siudak nie będzie już prezesem Enovatis. Jego miejsce zajął właśnie Dariusz Górzny. Informacja o zmianie została opublikowana przez prezesa Wirtualnej Polski, Jacka Świderskiego na Facebooku.


więcej...

Zapraszamy na konferencję branżową Rynek Lotniczy 2016

Redakcja Wiadomości Turystycznych zaprasza na konferencję prezentującą wydanie XIV edycji raportu – Rynek Lotniczy 2016. Jest to wydawana od wielu lat pogłębiona analiza rynku usług lotniczych na świecie i w Polsce.

Konferencja odbędzie się 14 grudnia 2016 r. (środa) o godzinie 11.00 w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza. Pobierz zaproszenie

więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 23/2016

Sycylia jedną z nowości Neckermanna

Touroperator zaprezentował agentom ofertę letnią w lekkiej formie Neck Cube. Powodem wyboru kierunku było duże zainteresowanie wyspą ze strony biur agencyjnych.


więcej...

patronat
Grecka Panorama już w ten weekend!

Już w ten weekend rozpoczynają się targi turystyczne GRECKA PANORAMA , jedyne takie wydarzenie w Polsce poświęcone Grecji, jej kulturze, turystyce i gastronomii. W tym roku wystawa odbędzie się w dniach 3-4 grudnia 2016 na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie.


więcej...

Piotr Chojnowski wraca do gry

tourasia Polska S.A. to nazwa nowego touroperatora, na którego czele stanął Piotr Chojnowski. Doświadczony menedżer pokieruje firmą specjalizującą się w wyjazdach do Dalekiej Azji.więcej...

Forum Agentów: Współpraca touroperator – agent na jasnych zasadach

Konkretne działania wobec rabatujących, obowiązek ubezpieczania się przez sieć agencyjną od popełnionych błędów i turystyka w czasach terroryzmu to najważniejsze tematy poruszane w czasie V Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży.


więcej...

patronat
Wyróżnienie im. Konstantinosa Mitsisa podczas Polsko-Greckiego Forum Turystycznego
Już 2 grudnia o godz. 12.00 w hotelu Marriott w Warszawie rozpocznie się Polsko-Greckie Forum Turystyczne, impreza zorganizowana w ramach targów Grecka Panorama. Podczas Forum odbędzie się wręczenie nagrody im. Konstantinosa Mitsisa, założyciela sieci hoteli Mitsis.


więcej...

Niemiecki touroperator ETI wchodzi do Polski


ETI to jeden z pięciu największych specjalistów wyjazdów do Egiptu w Niemczech. Firma należy do sieci hotelowej Red Sea Hotels i właśnie wchodzi ze swoją ofertą do Polski.
 

więcej... [KOMENTARZE (1)]


Przejęcie Sun&Fun to dopiero początek

Przejmujemy Sun&Fun jako pierwszą z trzech firm z polskiego rynku, które chcemy włączyć do naszej grupy – mówi Wiadomościom Turystycznym Imed Jeddai, prezes czeskiego touroperatora Blue Style.

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Agnieszka Rąpała agentem roku 2016
Pierwsza edycja plebiscytu Agent Roku, która odbyła się przy okazji V Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży, wzbudziła pozytywne emocje w środowisku turystycznym.

 
więcej... [KOMENTARZE (2)]

TT Warsaw 2016 wystartowało
W Warszawie rozpoczęła się 24 edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw. Impreza odbywa się w Centrum Targowo- Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Targi odbywają się w dniach 24-26 listopada. Redakcja Wiadomości Turystycznych zaprasza do swojego stoiska, tradycyjnie zlokalizowanych przy wejściu - nr B1

Pobierz specjalne targowe wydanie Wiadomości Turystycznych 

 
więcej...

Forum Agentów: Dla Mazowsza turystyka jest ważna - mówi Adam Struzik

Patronat Honorowy nad V Forum Agentów objął Marszałek Województwa Mazowieckiego, zaś Mazowsze jest partnerem wspierającym. Rozmawiamy z marszałkiem Adamem Struzikiem  o znaczeniu turystyki dla rozwoju regionu i działaniach urzędu w zakresie rozwoju tego segmentu gospodarki. Tematy te pojawią się na Forum.


więcej...

Wojciech Fedyk poza POT
Wojciech Fedyk nie jest już prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej. Decyzją ministra sportu i turystyki został dziś odwołany ze stanowiska. Jak sam poinformował: Moja misja w POT zakończyła się. Teraz będę poszukiwał nowych wyzwań zawodowych. Fedyk na stanowisku prezesa przetrwał niespełna 8 miesięcy.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

Forum Agentów: Turystyka w dobie zagrożenia terroryzmem

Turystyka jest nie tylko niezwykle istotną ekonomicznie branżą, jest również bardzo wrażliwa na opinie społeczną i trendy. Tym samym w dobie rzeczywistego i coraz bardziej dokuczliwego dla Europejczyków zagrożenia terroryzmem trzeba zmierzyć się z nowymi wyzwaniami stojącymi przed organizatorami wypoczynku. O tym, czy i jak można oszacować ryzyko w branży turystycznej opowie na Forum Agentów Grzegorz Cieślak, koordynator zespołu badawczego i członek rady programowej Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas.

więcej...

Forum Agentów: Poznaj prawne niuanse umowy agencyjnej

Umowa agencyjna to temat, który bliski jest i agentom, i touroperatorom. Powoduje również najwięcej O tym, jakie wnioski wynikają dla organizatorów turystyki i agentów turystycznych z orzecznictwa sądowego dotyczącego umów w trakcie V Forum Agentów opowie dr Piotr Cybula.więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Krzysztof Kassner


Krzysztof Kassner – BP Słoneczna Przygoda, Piła

Z rekomendacji Grecos Holiday: Wyróżniliśmy biura, które może nie osiągają absolutnie najwyższych obrotów, ale są cenionymi agencjami wyróżniającymi się wzorową współpracą oraz bardzo dobrą znajomością produktu Grecos. Biura prezentują wysoki poziom obsługi klienta i rzetelność, co oczywiście  przekłada się na wysoki wskaźnik sprzedaży.


więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 22/2016
Rozmowa numeru: Innowacje nie są drogie

Innowacje w polskiej turystyce nie są tak powszechne jak zagranicą. Wielu przedsiębiorcom wydaje się, że wiążą się z wysokimi kosztami, tymczasem, jak przekonuje założyciel Fuze.rs, Piotr Wojciechowski, wcale nie muszą wiele kosztować.więcej...

 Odbierz 50 zł za swoją pierwszą rezerwację z Bedsonline
Przedstawiciele firmy, która w swoich zasobach posiada dostęp do hoteli na całym świecie, a poza tym transfery, bilety wstępu i szereg innych usług dodatkowych, przedstawią na Forum Agentów ofertę dla biur . Za pierwszą rezerwację, złożoną do 30 listopada, agent odbierze 50 zł. Bedsonline oferuje też zniżki dla pracowników biur podróży - dostępnych na stronie www.bedsonline.com

 
więcej...

< 1 2 3 5 6 7 8 9   ...   73 >
 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

  
» 7-9.05.2017 – WORKSHOP
GTM Germany Travel MartTM,
Norymberga, Niemcy, organizator: Niemiecka Centrala Turystyki (DZT), www.germany.travel
» 9.05.2017 – JUBILEUSZ
25-lecie KIT. Konferencja jubileuszowa poświęconą deglomeracji turystyki w Krakowie i Małopolsce,
Kraków, organizator: Krakowska Izba Turystyki, www.kit.krakow.pl
» 13-15.05.2017 – TARGI 
Piknik nad Odrą, Wały Chrobrego, Szczecin, organizator: Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki, www.pikniknadodra.pl
Sylwetka

»» Krzysztof Kassner, właściciel biura Słoneczna Przygoda »więcej
.

»Newsletter

»

Zamów newsletter