Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Karolina Arendarska wraca do austria.info

Karolina Arendarska będzie odpowiadać za dział e-marketingu w austria.info. 

więcej...


Aneta Książek szefową Poland Convention Bureau

Aneta Książek od stycznia 2019 roku pokieruje samodzielną sekcją Poland Convention Bureau w Departamencie Strategii i Marketingu POT. Dyrektorem tego departamentu jest Teresa Buczak. Dotychczas pracowała na stanowisku głównego specjalisty do spraw konferencji.


więcej...

Pobierz specjalne wydanie Wiadomości Turystycznych na rynek skandynawski

Redakcja "Wiadomości Turystycznych" przygotowała anglojęzyczne wydanie na targi turystyczne w Skandynawii. W ten sposób promuje polską ofertę i najlepsze produkty turystyczne.
więcej...


Stany Zjednoczone i Izrael wycofały się z UNESCO

USA i Izrael nie są już członkami UNESCO. Administracja Trumpa nie zgadza się z polityką organizacji i zarzuca jej, że jest nastawiona negatywnie do Izraela.

więcej...

Ostatnie dni na zgłaszenie projektów do konkursu Róża Regionów 2018Ideą Konkursu jest propagowanie działań władz samorządowych związanych z promocją turystyczną okolicy oraz nagradzanie najlepszych projektów  promujących miasta, regiony i lokalne produkty turystyczne, a także wspieranie oraz rozwój wysokich standardów prezentowania walorów turystycznych naszego kraju.

więcej...

Miasto Chongzuo zainteresowane polskimi turystami

Przedstawiciele ośrodka położonego przy granicy chińsko-wietnamskiej przyjechali do Polski by promować miasto wśród rodzimych biur podróży.

 

więcej...

TT Warsaw - tu trzeba być! 
Oglądaj podsumowanie

więcej...

więcej...

FlixBus wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Tegoroczną, 27 edycję WOŚP wspiera także Flixbus. W ramach współpracy wolontariusze akcji będą jeździli tego dnia autobusami przewoźnika za darmo, firma przekazała też na aukcję specjalny bilet „Na koniec świata i kilometr dalej”.


więcej...

patronat
Nowoczesne technologie w hotelach i gastronomii - zgłoś udział w konferencji

Trudno byłoby egzystować dzisiaj bez komputerów czy innych urządzeń elektronicznych. Ludzi zastępują roboty a niektórzy nie wyobrażają sobie życia codziennego bez korzystania z telefonów komórkowych. Nowoczesne technologie zaczęły egzystować też w branży restauratorskiej czy też gastronomicznej. Elektroniczna odprawa czy też check-in w hotelu nie jest już niczym dziwnym. Branża ta rozwija się bardzo prężnie i z dnia na dzień otwierają się nowe hotele oraz restauracje, próbując prześcignać się we wdrażaniu nowych zastosowań.więcej...

Spotkanie wigilijne MROT
19 grudnia Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprosiła swoich członków i sympatyków na spotkanie wigilijne do restauracji Przystań Sztuki na warszawskich Bulwarach Wiślanych.

 
więcej...

Zakończył się jedenasty Ski Opening z Neckermannem

W tym roku Neckermann Podróże zaprosił na Ski Opening do niemieckiego Garmisch-Partenkirchen. W imprezie udział wziął Adam Małysz z rodziną.

więcej...

Ecco Holiday został partnerem marki Remington

Totalnie Ty! to konkurs producenta urządzeń do pielęgnacji włosów Remington, w którym do wygrania jest wycieczka do Nowego Jorku. Za jej organizację odpowiada Ecco Travel.


więcej...


Polska będzie się promować przez marki turystyczne

„Polskie Marki Turystyczne” to nowy projekt zainicjowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W połowie roku realizować będzie go Polska Organizacja Turystyczna.


więcej...


WOT podsumowała rok

Przedświąteczne spotkanie było okazją dla Warszawskiej Organizacji Turystycznej do podsumowania kilku miesięcy pracy pod nowym zarządem.


więcej...

Mariusz Jańczuk: Przystopujemy z rozwojem za granicą
Oszczędzać możemy na rynkach, na których da się wynegocjować niższe koszty hoteli, ale tu wszystko zależy od koniunktury, a nie od tego, czego chcemy my. W krajach, które sprzedają się gorzej, myślę choćby o Hiszpanii czy Portugalii, możemy obniżać ceny - analizuje Mariusz Jańczuk prezes Itaki.

 
więcej...

W Marsa Alam trwa ETI VIP World Academy
Touroperator zaprosił agentów z ośmiu krajów: Austrii, Chorwacji, Czech, Węgier, Polski, Rumunii, Słowacji i Słowenii.

 
więcej...


Rainbow podpisał kolejną umowę z Enter Airem

Rainbow i Enter Air podpisały umowę na sezon Lato 2019 – Zima 2019/2020. Jej szacunkowa wartość wynosi 45,1 mln dol (ok. 171,1 mln zł).
 

więcej...

Kolejny dobry rok transportu lotniczego

12 grudnia w warszawskim hotelu Raddison Blu Sobieski odbyła się konferencja prasowa z okazji premiery najnowszej edycji raportu Rynek lotniczy 2018. Autorem dokumentu będącego zbiorem statystyk i danych dotyczących światowego i polskiego rynku lotniczego w 2017 r. jest prof. Dariusz Tłoczyński z Uniwersytetu Gdańskiego, i właśnie on przedstawił zebranym - reprezentantom branży turystycznej i lotniczej - główne założenia raportu.

 
 
więcej...


Turyści z segmentu LGBT najlepiej czują się na Malcie

Malta zajęła pierwsze miejsce w europejskim rankingu najlepszych kierunków dla osób o odmiennej orientacji seksualnej.więcej...

< 1 2 3 5 6 7 8 9   ...   89 >
 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter