Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Czytaj w najnowszym numerze WT 04/2018


Agenci stacjonarni muszą włączać się do dużych sieci

Nierozsądnie byłoby uważać, że Google nie jest konkurentem portalu turystycznego, myślę jednak, że nasza strategia mocno odróżnia nas od tej wyszukiwarki, w której internauci chcą znaleźć narzędzie do zrealizowania planu, czyli zarezerwować bilet czy hotel- mówi Robert Gołuński, prezes Travelplanet.pl w rozmowie z Marzeną German. 

więcej...

patronat 
więcej...

Tour Salon startuje - pobierz bezpłatny przewodnik po ofercie
Redakcja Wiadomości Turystycznych przygotowała specjalne wydanie "Wakacje2018" dedykowane targom Tour Salon. Publikacja jest użytecznym przewodnikiem po imprezie i najlepszych kierunkach turystycznych skierowanym do branży i konsumentów.
Można z niej korzystać w komputerze i na urządzeniach mobilnych.

Tradycyjnie czytelników gazety i wszystkich przedstawicieli branży turystycznej zapraszamy do stoiska Wiadomości Turystycznych nr 1 w pawilonie 7.

CZEKAMY NA WAS! 
 
więcej...

pobierz bezpłatnie
Targi Turystyczne-najnowsze wydanie 2018
Redakcja Wiadomości Turystycznych przygotowała specjane wydanie prezentujące imprezy targowe zaplanowane na bieżący rok. Kompendium zawiera szczegółowe informacje skierowane do wystawców i profesjonalnych odwiedzających.

więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 03/2018

Wycieczki szkolne pod specjalnym nadzorem
Ostatnie miesiące upłynęły w stolicy Mazowsza pod znakiem problemów związanych z organizowaniem wycieczek szkolnych. Pismo Biura Edukacji Warszawy 
z wytycznymi dla dyrektorów szkół sparaliżowało rynek turystyki szkolnej. Wątpliwości wyjaśnia Marcin Litwinowicz, naczelnik Wydziału Finansów i Infrastruktury Oświaty warszawskiego Biura Edukacji.


więcej...

Merigo zaprasza na szkolenia
Wraz z początkiem lutego rusza kolejna edycja cyklu bezpłatnych szkoleń dla biur podróży – Merigo Meeting Tour. Spotkania z agentami są organizowane przez firmę Merigo już po raz piąty, nieprzerwalnie od 2014 roku. Tym razem prezentacje będą miały miejsce w 6 miastach: Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Warszawie i Białymstoku.


więcej...

patronat
Tour Salon już za tydzień!

W imieniu organizatorów zapraszamy do odwiedzenia Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, które odbędą się w dniach 9-11 lutego 2018 roku w Poznaniu.


więcej...

Młodzi eksperci turystyki rywalizowali w regionach

Za nami etap okręgowy V Olimpiady Wiedzy o Turystyce, w tym roku przebiegającej pod hasłem „Turystyka folklorystyczna – barwy regionu”. Trzydziestu najlepszych uczestników tego etapu będzie rywalizować o tytuł Eksperta Turystyki już 4-8 kwietnia 2018 roku.więcej...

promocja
POT zaprasza do udziału w kolejnej edycji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"


więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 02/2018

System rezerwacyjny musi być elastyczny. Powinien lepiej integrować ofertę touroperatorów

Rainbow, Grecos Holiday, wcześniej Sun&Fun - znani organizatorzy stawiają na własne systemy rezerwacyjne. Twierdzą, że rozbudowują ofertę na różne sposoby, a standardowe systemy rezerwacyjne przestają spełniać ich oczekiwania. Tomasz Berdowski, właściciel MerlinX, nie uważa, by rozwój własnych narzędzi przez organizatorów był zagrożeniem dla jego firmy. – Wręcz przeciwnie, im więcej systemów touroperatorskich na rynku, tym lepiej dla mnie - twierdzi.


więcej...

konkurs
Czy już zgłosiłeś swój projekt do konkursu Róża Regionów?
Trwa konkurs Róża Regionów na najlepsze wydawnictwa i aplikacje promujące gminy, miasta i regiony. Prace oceniane są przez jury składające się z ekspertów z różnych dziedzin, m.in. mediów, grafiki, nowych technologii i  marketingu turystycznego. Jaki jest ich przepis na wydawnictwo idealne?


więcej...

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej uruchamia studia podyplomowe menedżer turystyki medycznej
Nowy kierunek obejmie zagadnienia prawa w turystyce zdrowotnej, kulturowe uwarunkowania kreowania ofert turystyki zdrowotnej i system opieki zdrowotnej w Polsce, a także marketing w turystyce zdrowotnej, organizację turystyki zdrowotnej na świecie, obsługę pacjenta zagranicznego, kreowanie produktu polskich uzdrowisk czy zarządzanie strefą wellness&spa.


więcej...

Program Dubai Expert w polskiej wersji językowej

Dubai Expert jest to interaktywny program szkoleniowy, który w przyjazny sposób pozwala zdobyć wiedzę o tym, w jaki sposób dostosowywać ofertę Dubaju do indywidualnych potrzeb Waszych klientów.


więcej...

Olsztyn doceniony za promocję
Na gali podsumowującej Konkurs PRO Warmia i Mazury 2017, która odbyła się 9 listopada w Iławie, projekt „Całoroczna kampania promocyjna popularyzująca postać Mikołaja Kopernika oraz jego związki z Olsztynem i regionem – w Polsce i za granicą” otrzymał główną nagrodę w kategorii „promocja ogólna”.więcej...

Róża Regionów
Projekt specjalny – co to takiego?
Celem konkursu Róża Regionów jest wyróżnienie najciekawszych na rynku wydawnictw i aplikacji mobilnych, które cechuje nie tylko wysoka zawartość merytoryczna, profesjonalna oprawa graficzna, również innowacyjność i niebanalne podejście do kwestii promocji. To dlatego jedną z czterech kategorii w jakich oceniane są konkursowe prace są tzw. projekty specjalne.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

Czytaj w najnowszym numerze WT 1/2018

Niszowe programy wchodzą do stałej oferty

W 2018 rok touroperatorzy wchodzą z ambitnymi planami rozwojowymi. Logos Travel postanowił poszerzyć swoją ofertę o kolejną niszę – podróże kulinarne. Na początek po Japonii.


więcej...

Znasz najlepszych agentów turystycznych 2017 roku? Przypominamy laureatów konkursu Agent Roku


Najlepszym agentem roku 2017 została Wanda Łempicka, właścicielka biura podróży 24Holiday w Białymstoku, które prowadzi wspólnie z mężem Szymonem. Laureatka z
powodzeniem sprzedaje wycieczki wszystkich największych polskich touroperatorów. Jej zaangażowanie zostało docenione w konkursie organizowanym przez redakcję "Wiadomości Turystycznych".

więcej...

więcej...

promocja

Turystyka motorowa to styl życia

Biuro Turystyki Motorowej PZM Travel obchodzi w tym roku 60-lecie. Z tej okazji z Cezarym Kasprowiczem, prezesem PZM Travel rozmawiamy o rozwoju turystyki motorowej w Polsce i planach na przyszłość.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

Promocja
Zaproszenie na konferencję naukową Laboratorium doświadczeń turystycznych
Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej Wydział Turystyki i Zdrowia oraz Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu Wydział Turystyki i Rekreacji uprzejmie zapraszają na II Ogólnopolską Konferencję Naukową Laboratorium doświadczeń turystycznych KONTROWERSJE I PROBLEMY WOKÓŁ WSPÓŁCZESNEJ GOSPODARKI TURYSTYCZNEJ, która odbędzie się 15 czerwca 2018 r. w Poznaniu. więcej... [KOMENTARZE (2)]

  2 3 4 5 6   ...   79 >
 

»
Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

  
» 11-14.01.2018 – TARGI
Ferien-Messe Wien,
Wiedeń, Austria, organizator: Reed Exhibition Messe Wien, RELX Group, www.ferien-messe.at
»  12-14.01.2018 – TARGI 
Targi Turystyczne Reiselivsmessen 2018, Oslo, Norwegia, organizator: On-Site Norway AS, reiselivsmessen.no

»
17-21.01.2018 – TARGI
FITUR Międzynarodowe Targi Turystyczne,
Madryt, Hiszpania, organizator: IFEMA - Feria de Madrid, www.ifema.es
Sylwetka

»» Olga Kopczyńska, właścicielka biura Abakus Travel »więcej
.

»Newsletter

»

Zamów newsletter