Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TARGI

Dodatkowe środki ostrożności podczas ITB Berlin


Organizatorzy wprowadzili kilka dodatkowych środków bezpieczeństwa, by zminimalizować ryzyko zachorowań na koronawirusa przez uczestników targów . 

więcej...

LUDZIE

Sebastian Nasiłowski przewodniczącym zespołu ds. Turystyki i Rekreacji

Zespół ds. Turystyki i Rekreacji przy Rzeczniku Małych I Średnich Przedsiębiorców ma się zajmować problemami ważnymi dla branży turystycznej.

więcej...

PROMOCJA
Energylandia – Najlepsza zabawa pod słońcem! 
Park rozrywki – jeszcze kilka lat temu te dwa słowa nie przychodziły do głowy myśląc o sposobie na aktywny wypoczynek czy wakacyjny wyjazd. Wszystko zmieniło się nieco ponad 5 lat temu, kiedy w małopolskim Zatorze powstał pierwszy Park Rozrywki Energylandia. To właśnie tutaj możemy śmigać na znanych dotychczas z Zachodu roller coasterach, spełniać sny z dzieciństwa o jeździe na wiedeńskiej karuzeli z konikami, czy przepłynąć pontonami po dzikiej rzece! To oczywiście namiastka tego, co odnajdziemy w Energylandii. 

więcej...

LUDZIE
Bogdan Donke doceniony przez gdańszczan

Bogdan Donke, prezes PIT Oddziału Pomorskiego, został wyróżniony przez kapitułę konkursu „Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych” za działania na rzecz promocji marki Gdańska. W Gdańsku odbyła się gala wieńcząca konkurs „Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych”, który honoruje gdańszczan działających aktywnie na rzecz rozwoju miasta. W ramach konkursu nominowano ponad 50 osób, firm i instytucji, spośród których kapituła (i osobno czytelnicy „Dziennika Bałtyckiego”) wybrali siedmiu zwycięzców w siedmiu kategoriach.

więcej...

WYDANIE SPECJALNE
Promujemy najlepsze kierunki na lato. Specjalne wydanie "WT" - Wakacje'20
Redakcja Wiadomości Turystycznych przygotowała wydanie specjalne Wakacje’ 20 przedstawiające polskie i zagraniczne kierunki idealne na wakacyjny wyjazd, które można pobrać bezpłatnie.


więcej...

LUDZIE

Charlotte Wiebe w TUI Group odpowiada za zrównoważony rozwój

Nowa dyrektor ma wzmacniać pozycję TUI Group w zakresie zrównoważonego rozwoju. Jej głównym zadaniem będzie implementacja strategii zrównoważonego rozwoju 2030 TUI Group, która zostanie przedstawiona w początkach przyszłego roku.

więcej...

BIURA

Mouzenidis Travel reorganizuje dział agencyjny

Aby zwiększyć komfort współpracy agentów z orgnizatorem, Mouzenidis Travel wprowadza zmiany w dziale agencyjnym.

więcej...

LUDZIE

Nowy dyrektor Wydziału Promocji i Turystyki w Gnieźnie

Zanim Robert Bazułka został dyrektorem wydziału odpowiedzialnego za promocję i turystykę w Starostwie Powiatowym zajmował się tam marketingiem i komunikacją społeczną.

więcej...

TARGI TURYSTYCZNE
Zaplanuj swoją obecność na targach. Bezpłatnie pobierz Targi Turystyczne 2020
Redakcja Wiadomości Turystycznych przygotowała najnowsze wydanie Targi Turystyczne 2020 prezentujące polskie i zagraniczne imprezy targowe zaplanowane na bieżący rok. Kompendium zawiera szczegółowe informacje skierowane do wystawców i profesjonalnych odwiedzających.więcej...

KONKURS
Róża Regionów - 14 lutego poznamy zwycięzców  
Konkurs Róża Regionów  ma na celu wyłonienie  najbardziej atrakcyjnych  produktów marketingowych  promujących  polską turystykę. W tym roku ogłoszenie laureatów odbędzie się podczas otwarcia targów Tour Salon w Poznaniu. 

więcej...

PARTNER
Obowiązki organizatorów turystyki – szkolenie branżowe na Tour Salon 2020 
Podczas tegorocznej edycji TOUR SALON przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego omówią obowiązki organizatorów turystyki i gestorów obiektów hotelarskich w świetle aktualnych przepisów prawa. 

więcej...

IZBY
Nowosądecka Izba Turystyczna zorganizowała doroczne spotkanie lokalnego środowiska turystycznego

Prowadzący spotkanie, Aleksander Giertler, prezes honorowy Izby, pozytywnie ocenił kondycję lokalnej turystyki w ubiegłym roku, wyraził nadzieję, że i 2020 okaże się pod tym względem równie dobry.

więcej...

BRANŻA

Travel Advance reprezentuje w Polsce Costa Cruises

Costa Cruises, część grupy Costa Crociere
największego europejskiego armatora wycieczkowego, jest reprezentowany w Polsce przez Travel Advance. Wśród klientów agencji znajdują się m.in. organizacje turystyczne z Malty, Dubaju, Kenii, Islandii, Madagaskaru, firma świadczy usługi PR oraz obsługi mediów społecznościowych dla Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej, organizje też warsztaty Spotlight on Africa.

więcej...

LUDZIE

Awans dla Szymczak-Pomianowskiego

Bartłomiej Szymczak-Pomianowski został wicedyrektorem sieci franczyzowej w Travelplanet.pl. Przez ostatnie 6 lat zajmował stanowisko menedżera ds. rozwoju sieci franczyzowej u tego multiagenta.Do jego zadań należy nadzór nad funkcjonowaniem salonów działających na licencji biura i otwieranie nowych punktów w całej Polsce. Wcześniej związany był z Exim Tours, gdzie pracował jako dyrektor regionalny

więcej...

WYDARZENIE
Malta promuje się turystyką językową
3 mln turystów w 2019 roku, w tym ok. 100 tysięcy Polaków odwiedziło Maltę w 2019 roku. Z tej liczby z kolei 4,5 tysiąca odwiedzający to uczestnicy obozów językowych. Maltańczycy widzą w Polsce potencjał na więcej.
więcej...

WARSZTATY

W Inowrocławiu pracowano nad strategią komunikacji Szlaku Piastowskiego

Zarządcy Szlaku Piastowskiego chcą stworzyć koncepcję komunikacji, która w jak najszerszym zakresie pokazywałaby dotychczasowy dorobek badawczy, naukowy, kulturowy, turystyczny, marketingowy i społeczny, jak również jego docelową komercjalizację i budowanie marki w oparciu o założenia koncepcji i istniejące elementy marki.

więcej...


NOWY NUMER

Gut-Mostowy: Potencjał polskiej marki jest niewykorzystany. Czytaj w najnowszym numerze "Wiadomości Turystycznych"

Z Andrzejem Gutem-Mostowym, wiceministrem rozwoju i  pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów ds. promocji polskiej marki, rozmawiamy na temat tego, jakie są priorytety ministra w zakresie rozwoju turystyki i jak je będzie realizował.więcej...

RÓŻA REGIONÓW
Jurorzy wybrali najlepsze materiały promocyjne

W redakcji „Wiadomości Turystycznych” zakończyły się obrady kapituły konkursu Róża Regionów na najlepsze materiały promocyjne ubiegłego roku. Zwycięzców poznamy podczas targów Tour Salon w Poznaniu.więcej...

SAMORZĄDY

Sandomierz bez opłaty miejscowej

Miasto zrezygnowało z poboru opłaty, ponieważ bywały dni w roku, kiedy normy czystości powietrza były w Sandomierzy przekraczane.Rocznie z tego tytułu do budżetu miasta wpływało ok. 75 tys. zł.
więcej...

KONFERENCJA


Promocja Niemiec pod znakiem Beethovena

Z okazji 250. rocznicy urodzin kompozytora w Niemczech odbywać się będzie szereg wydarzeń poświęconych jego pamięci.Niemiecka Centrala Turystyki (DZT) zaprosiła dziennikarzy i biura podróży z którymi współpracuje, na konferencję prasową, żeby podsumować poprzedni rok i zaprezentować plany marketingowe na obecny.
więcej...

< 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12   ...   117 >
 
Sylwetka

»» Marek Wojnar, właściciel Biura Podróży Radtur  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter