Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Nowy projekt twórcy Sky Clubu

Maciej Truskolaski wraca do turystyki. Po kilku miesiącach przerwy byłemu prezesowi Sky Clubu udało się znaleźć niszę na rynku, którą postanowił wypełnić, opierając się na własnej wiedzy i doświadczeniu. W ten sposób powstała polska porównywarka ofert turystycznych.

KochamWakacje.com to serwis, który trzy lata temu założony został jako profil na Facebooku. Od tego czasu zdołał zgromadzić ponad 650 tys. fanów. Serwis pomyślany jest jako porównywarka ofert turystycznych, dla której pierwowzorem były portale o takich samych funkcjonalnościach działające za granicą. W Polsce tego typu strony w segmencie turystyki znane są z sektora hotelowego i lotniczego. – Naszym celem nie jest sprzedawanie ofert wakacyjnych, ale jedynie ich zestawianie i porównywanie – mówi Maciej Truskolaski, wiceprezes KochamWakacje.com i podkreśla, że prowadzony przez niego portal nie będzie opierał się tylko na propozycjach touroperatorów. W planach Macieja Truskolaskiego jest także włączenie do serwisu ofert zagranicznych touroperatorów nieobecnych w Polsce. KochamWakacje.com nawet w tym wypadku nie będzie działało na zasadach agencyjnych. – Nasze wynagrodzenie pochodzi od producentów usług, których prezentujemy, nie jest to jednak prowizja za sprzedaż, ponieważ jej po prostu nie realizujemy. Klient sam dokonuje wyboru czy i gdzie dokona rezerwacji, my jedynie przekierowujemy go w miejsce wskazane przez danego dostawcę – informuje Maciej Truskolaski.
Kolejnym projektem, w którym bierze udział twórca KochamWakacje.com, tym razem jako prezes, jest agencyjna sprzedaż bardzo luksusowych ofert dla najbogatszych klientów. Pod hasłem „Ogranicza Cię tylko wyobraźnia” turyści mogą znaleźć propozycje egzotycznych wyjazdów do najdalszych zakątków świata. Maciej Truskolaski przyznaje, że do działalności touroperatorkiej nie chce już wracać, co nie oznacza, że nie zamierza nadal działać w turystyce. Bo turystyka nie ogranicza się tylko do organizatorów i biur agencyjnych, obejmuje wiele innych możliwości, które wystarczy odkryć i dostosować do rynku. MG 


2013-02-18 16:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter