Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Księgarnia WT | Nowoczesne biuro w przedsiębiorstwie turystycznym i hotelarskim

Autor: Bożena Alejziak Polecamy unikatowy podręcznik dla branży turystycznej, przeznaczony dla administracji przedsiębiorstwa turystycznego i hotelarskiego, a także dla przedsiębiorców prowadzących już biura podróży i hotele.

Publikacja przydatna również dla pracowników zatrudnionych przy obsłudze klientów, pracowników działów handlowych (opisano zasady korespondencji służbowej oraz korespondencji handlowej z uwzględnieniem specyfiki biur podróży i hoteli), a także dla studentów i słuchaczy kształcących się w szkołach o profilu turystycznym, specjalizujących się w zakresie obsługi ruchu turystycznego i hotelarstwa. 

Autor: Bożena Alejziak
Wydanie: I
Wydawca: Albis
Miejsce i rok wydania: Kraków 2013
Format: B5
Ilość stron: 456

>> Zamów już dziś!Zarządzanie przedsiębiorstwem turystycznym
J. Sarnowski, E. Kirejczyk

Przedmiot Zarządzanie przedsiębiorstwem turystycznym wykładany jest na wielu uczelniach w kraju. Jednakże do tej pory na rynku nie ma w zasadzie podręcznika, który by w sposób kompleksowy ujmował podstawowe problemy zarządcze występujące w podmiotach funkcjonujących w branży turystycznej. Próbę wypełnienia (choćby częściowego) tej luki podjęli autorzy niniejszego opracowania. Wykorzystali w związku z tym swoje wieloletnie doświadczenie nabyte zarówno w praktyce gospodarczej (obaj autorzy pełnili szereg funkcji kierowniczych w różnych typach przedsiębiorstw, w tym w przedsiębiorstwach konsultingowych), jak również w wieloletniej działalności dydaktycznej prowadzonej na wyższych uczelniach.
Jednakże książka ta, zdaniem autorów, powinna być użyteczna także dla innych grup społeczno-zawo-dowych, które pragną uzupełnić, uporządkować czy pogłębić swą wiedzę z różnych zagadnień związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem turystycznym. Są to np. nauczyciele akademiccy, praktycy życia gospodarczego posiadający własne przedsiębiorstwa lub pragnący je założyć czy osoby zatrudnione w sektorze turystyki, zarówno na stanowiskach wykonawczych, jak i kierowniczych. 

Autor: J. Sarnowski, E. Kirejczyk
ISBN: 978-83-60197-52-3
Rok wydania: 2007
Oprawa: miękka
Format: 170 x 240
Liczba stron: 294

>> Zamów już dziś!


Aksjologia podróży
red.: Z. Krawczyk, E. Lewandowska-Tarasiuk, J.W. Sienkiewicz 

Książka Aksjologia podróży w naturalny sposób staje się kolejnym opracowaniem zbiorowym pod redakcją wyśmienitego zespołu naukowego w osobach prof. dr. hab. Zbigniewa Krawczyka - wybitnego humanisty, znawcy zagadnień z obszaru socjologii kultury i filozofii (byłego rektora Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie), prof. dr. hab. Jana Wiktora Sienkiewicza - specjalisty w zakresie polskiej kultury i sztuki na emigracji oraz dr Ewy Lewandowskiej-Tarasiuk - znanej autorki wielu publikacji naukowych, między innymi z zakresu kultury języka, kultury literackiej i komunikacji społecznej. [...] Jest to opracowanie bardzo cenne, oczekiwane nie tylko przez środowiska naukowe zainteresowane turystyką, które stanowi kolejny, ważny etap na drodze poszerzania badań naukowych dotyczących wszelkich kontekstów związanych z człowiekiem w podróży w ujęciu historycznym, socjologicznym, religijnym i - jakże modnym we współczesnym świecie (choć nieodłącznym od stuleci) - rynkowym.
Z recenzji wydawniczej prof. zw. dr. hab. Marka Kwiatkowskiego 

Autor: red.: Z. Krawczyk, E. Lewandowska-Tarasiuk, J.W. Sienkiewicz
ISBN: 978-83-62644-14-8
Rok wydania: 2012
Oprawa: miękka
Format: 170 x 240
Liczba stron: 376

>> Zamów już dziś!

Lista dostepnych książek w Księgarni WT

2013-04-30 11:39:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter