Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Nowe krakowskie targi zaczynają skromnie

Życie, a w szczególności branża turystyczna, nie znosi próżni. W miejsce zlikwidowanych lub upadłych biur podróży powstają nowe, a białe plamy na mapie imprez branżowych zapełniają się świeżymi inicjatywami.

W związku ze zmianą formuły oraz miejsca organizacji, następny Krakowski Salon Turystyczny odbędzie się w roku 2014 – można przeczytać na stronie organizatora największej imprezy branżowej w Małopolsce. Po 22 edycjach idea organizacji targów turystycznych w Krakowie stanęła pod znakiem zapytania. Ten moment wykorzystuje konkurencja, organizując imprezę branżową w nowej lokalizacji. Kraków Business Park w podkrakowskim Zabierzowie zaprosił wystawców na I Jurajski Salon Turystyczny. Wchodząc na teren Centrum Restauracyjno-Konferencyjnego, można było sobie zadać pytanie, czy impreza zorganizowana w iście ekspresowym tempie (decyzja o jej realizacji zapadła 3 kwietnia) zdołała wzbudzić zainteresowanie małopolskich organizatorów turystyki w czasach, gdy mówi się o odejściu od formuły spotkań targowych i upadku ich marketingowego impetu? 

>> Więcej przeczytasz w najnowszym numerze Wiadomości Turystyczne nr 11 (1-16 czerwca 2013) 


2013-06-04 16:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2014-12-16 15:30 udqitfta

http://buyfinasteride-propecia.com/ - Buy Propecia Online <a href="http://buy-online-ventolin.net/">Ventolin Hfa</a> http://zoloft-50mg-generic.org/

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter