Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Promocja | Bezpłatne szkolenia dla branży turystycznej

Przedstawiciele branży turystycznej na Mazowszu mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach dzięki projektowi MGG Conferences „Rozwój mazowieckich kadr turystyki”.

W ramach projektu przewidziano 600 miejsc szkoleniowych dla przedstawicieli biur podróży, touroperatorów, agentów, a także pilotów wycieczek i przewodników z województwa mazowieckiego. Projekt szkoleniowy wystartował pod koniec 2012 roku i potrwa do września 2014 r. Dotychczas w szkoleniach sprzedażowych wzięło udział ponad 120 przedstawicieli branży.
Najbliższe szkolenie pt. „Techniki sprzedaży w biurze podróży" odbędzie się 24-26 czerwca w Warszawie. Jego celem jest doskonalenie umiejętności sprzedażowych, ujednolicenie standardów obsługi klienta oraz rozwój umiejętności interpersonalnych uczestników. Szkolenie będzie w szczególności przydatne dla pracowników biur podróży i agencji turystycznych mających osobisty lub telefoniczny kontakt z klientami.
Po wakacjach odbędą się szkolenia menedżerskie, podczas których uczestnicy będą mogli rozwijać swoje umiejętności w zakresie przywództwa i motywacji, a także budowania
i zarządzania zespołem. Wystartują także szkolenia dla pilotów wycieczek i przewodników oraz szkolenia z obsługi klienta i systemów rezerwacyjnych.
Projekt szkoleniowy „Rozwój mazowieckich kadr turystyki” jest finansowany w ramach działania 8.1.1 POKL Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych dla przedsiębiorstw. Udział
w szkoleniach jest bezpłatny.
Więcej informacji oraz zgłoszenia uczestnictwa - www.szkolenia-turystyczne.eu  ***
Kontakt w sprawie informacji: Joanna Gogolińska, Public Factor, tel. 608 334 695, jgogolinska@publicfactor.pl  
Kontakt w sprawie szkoleń: Ewa Petrykowska, MGG Conferences, tel. 22 823 92 42,
turysta@mgg-conferences.pl  


>> Informacja prasowa


2013-06-18 15:22:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter