Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Pobierz bezpłatnie

Polska oferta na rynek wschodni – zobacz wydanie specjalne na targi MITT w Moskwie

Już we wtorek rozpoczynają się 24. Międzynarodowe Targi Turystyczne w Moskwie. Z tej okazji redakcja „Wiadomości Turystycznych” przygotowała rosyjskojęzyczne wydanie specjalne prezentujące Polskę i jej atrakcje turystyczne rosyjskim odbiorcom.


Wśród ponad 1600 wystawców ze 182 krajów i regionów świata na polskim stoisku promować będzie się m.in. Kraków z Małopolską, region Lubelski i dwa biura podróży Furnel Travel i Mazovian Travel. Motywem przewodnim polskiego wystąpienia są Zamki i Pałace, a także turystyka miejska.  Po raz pierwszy odrębna część stoiska poświęcona będzie turystyce zdrowotnej w Polsce, w ramach programu,  realizowanego przez Polską Organizację Turystyczną, promocji usług prozdrowotnych. 

Rosja to nadal jeden z ważniejszych rynków przyjazdowych dla Polski. Mimo kryzysu ekonomicznego i politycznego w latach 2015–2016, zajmuje wysoką, siódmą pozycję, w liczbie turystów korzystających z bazy noclegowej w Polsce. Rosjanie coraz chętniej zaczynają myśleć o swoich planach wakacyjnych, zmieniają się jednak ich preferencje – w kierunku krótszych, ale częstszych  wyjazdów, za nieco mniejsze pieniądze. Tu pojawia się szansa dla Polski i polskich miast czy uzdrowisk na zwiększenie liczby turystów korzystających np. z city-breaków.

Polskie stoisko, oznaczone numerem C109, znajduje się w pawilonie 2.2 Expocentre.

 

Pobierz wydanie specjalne

2017-03-10 16:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Bogusław Łachmański, właściciel biura Łachmański Travel w Poznaniu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter