Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Konkurs Róża Kolumba rozstrzygnięty

Rainbow, Matimpex Travel, Vogue Travel – te biura zwyciężyły w konkursie Róża Kolumba organizowanym po raz 9. przez redakcję "Wiadomości Turystycznych".


Tradycyjnie już, na targach Lato w Warszawie, redakcja „Wiadomości Turystycznych” ogłosiła wyniki konkursu na najlepsze rozwiązania marketingowe służące komunikacji z klientem, czyli wręczyła Róże Kolumba. Jeszcze kilka lat temu wśród nadsyłanych do konkursu prac dominowały katalogi papierowe, które ocenialiśmy pod względem estetycznym, ale przede wszystkim jako źródło informacji dla klienta i podstawę jego decyzji wyjazdowych. Ostatnio ciężar przesuwa się w stronę szeroko rozumianych mediów internetowych, tu zgłaszane są zwykle strony internetowe i fanpage’e biur podróży.

Z nadesłanych do konkursu prac (w tym roku w kategoriach: Duży Organizator, Mały Organizator oraz media internetowe) Kapituła wybrała te, które w najlepszy sposób prezentują ofertę wyjazdową biura podróży, jak również zachwycają stroną graficzną i jakością wykonania.

W kategorii media internetowe pierwsze miejsce zdobyło biuro Vogue Travel za swoją stronę internetową i stronę na Facebooku, natomiast wyróżnienie trafiło do Neckermann Polska za fanpage biura. Za najlepszy katalog papierowy małego organizatora Kapituła uznała „City Break – więcej niż weekend 2017” – katalog wydany przez Matimpex Travel, zaś wyróżnienie przypadło Przedsiębiorstwu Turystycznemu Szot za katalog wycieczek kajakowych „Szot 2017”. Wśród liderów turystyki wyjazdowej dominowało biuro Rainbow z katalogiem „Lato 2017 – Wypoczynek” i to ono otrzymał pierwsze miejsce, na drugiej pozycji znalazł się katalog Wezyr Holidays – „Turcja lato 2017”. Gratulujemy!

2017-04-24 12:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

  
»  12-15.07.2017 – WYDARZENIE 
Dni Grunwaldu 2017, Gmina Grunwald, Fundacja Grunwald, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, www.grunwald1410.pl

»
 23-25.07.2017 – TARGI
BITE 2017 Beijing International Tourism Expo 2017,
Pekin, Chiny, organizator: Conference and Exhibition Management Services Pte Limited (CEMS), www.chinaexhibition.com
» 29.07-20.08.2017 – WYDARZENIE
Jarmark św. Dominika,
Gdańsk, organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., jarmarkdominika.pl
Sylwetka

»» Małgorzata Matląg, właścicielka biura Savoy Tours »więcej
.

»Newsletter

»

Zamów newsletter