Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Krakowskie izby łączą siły

Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki Oddział Małopolski oraz Nowosądecka Izba Turystyczna podpisały porozumienie o współpracy. List intencyjny podpisano w trakcie obchodów jubileuszu 25-lecia KIT.


Okrągły jubileusz jednej z najbardziej aktywnych izb turystycznych w Polsce stał się okazją do podsumowania rozwoju turystyki w Małopolsce. W ramach jubileuszu zorganizowano konferencję poświęconą deglomeracji turystyki w Krakowie i Małopolsce, która podsumowała 5 lat pracy nad tworzeniem i komercjalizacją produktów w okresie posezonu i na obszarach poza centrum Krakowa.

Jednym z ważniejszych wydarzeń obchodów był wybór nowego prezesa KIT. Został nim Piotr Pryszcz, zastępując na tym stanowisku Annę Jędrochę, prezes izby przez ostatnie trzy kadencje.

Jubileusz był także okazją do nagrodzenia zasłużonych członków organizacji. Najwyższe odznaczenie, Złoty Krzyż Zasługi, otrzymała dotychczasowa prezes KIT, przedsiębiorca i znana, nie tylko w Małopolsce, działaczka społeczna Anna Jędrocha (Symposium Cracoviense). Nie zabrakło innych wyróżnień: marszałek województwa małopolskiego przyznał Krakowskiej Izbie Turystyki tytuł Polonia Minor, zaś Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski nadał odznaki Honoris Gratia za działalność turystyczną i promocyjną na rzecz Krakowa czterem działaczom izby. Swoich członków uhonorowała także ITRP.

Więcej zdjęć w Galerii WT

2017-05-15 09:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2017-05-17 11:42 Monika

Ktoś na siłę chce wykończyć PIT. No ale \"lajkoniki\" tak mają.Sami nic nie umieją zrobić ale zepsuć wszystko potrafią.

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»

Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

Sylwetka

»» Bogusław Łachmański, właściciel biura Łachmański Travel w Poznaniu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter