Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Dawid Lasek jednak zostaje w MSiT?

Jak dowiedzieliśmy się ze źródeł zbliżonych do MSiT, wiceminister Dawid Lasek zostanie na stanowisku podsekretarza stanu. Według wcześniejszych doniesień miał zakończyć pracę w ministerstwie z końcem maja – informacja ta wzbudziła wiele wątpliwości w środowisku turystycznym.
Od kilku dni w branży dyskutuje się na temat kolejnych zmian personalnych w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Według doniesień portalu WaszaTurystyka.pl wiceminister Dawid Lasek miał zakończyć pracę w MSiT z dniem 31 maja 2017 r. Jak podaje portal turystyka.rp.pl na stanowisku wiceministra zastąpić miała go Alicja Omięcka, dotychczasowa dyrektor generalna w ministerstwie.

Jednak Wiadomości Turystyczne dowiedziały się nieoficjalnie ze źródeł zbliżonych do MSiT, że wiceminister Dawid Lasek będzie nadal pełnił funkcję podsekretarza stanu ds. turystyki. Rzeczniczka MSiT stwierdziła, że dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu w tej sprawie, nie będzie komentować tych informacji. Nie podała jednak nawet przybliżonego terminu ogłoszenia stanowiska MSiT.

2017-06-02 08:42:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2017-06-02 10:15 Stan

To byłoby dla branży dramatem, gdyby pan Lasek został.

2017-06-02 14:59 Impianti

No to urzędniczki nadal zagrożone a restauratorzy nadal zachwyceni...

2017-06-03 08:24 Bartek

To minister Witold Bańka nie panuje nad resortem i bez przerwy mnoży konflikty. MSiT jest chyba światowym rekordzistą w dziedzinie wymiany kadr!!!

2017-06-05 11:30 artwork

nie wiem kto generuje konflikty, ale D. Lasek byl gwarancja skutecznej i definitywnej ruiny polskiej turystyki. POT juz niezle zdemolowal, w ministerstwie chcial zrobic podobny "porzadeczek". A wszystko dla realizacji idei domu marek turystycznych, czyli takiego turystycznego yeti - wszyscy o tym slyszeli ale nikt nigdy nie widzial, wiec skad ma wiedziec jak wyglada

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Bogusław Łachmański, właściciel biura Łachmański Travel w Poznaniu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter