Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Za dodatkowy bagaż zapłacisz przy odprawie

Klienci Grupy Lufthansa za usługi dodatkowe mogą już płacić bezpośrednio przy stanowisku odprawy pasażerskiej. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu rozwiązania „Amadeus AirportPay”.


„Amadeus AirportPay” to usługa opracowana przez Amadeusa we współpracy z firmą Ingenico. Od czerwca 2017 roku będzie sukcesywnie wprowadzana na ponad 170 lotniskach na świecie. Dzięki rozwiązaniu klienci mogą zapłacić, na przykład, za nadbagaż bezpośrednio przy odprawie. Pracownicy przyjmą płatności kartami kredytowymi, debetowymi i kompatybilnymi portfelami cyfrowymi.

Dodatkowo, poprzez terminale personel linii lotniczej będzie mógł zainicjować wypłatę odszkodowania, na przykład, jeśli pasażer dobrowolnie zrezygnuje z biletu w przypadku przepełnionego rejsu. – Zapewnienie bezpiecznych i bezproblemowych rozwiązań płatniczych, które ulepszą indywidualne doświadczenia pasażerów, to główny cel Lufthansa Group. Amadeus AirportPay umożliwia podróżującym naszymi liniami wybranie usług dodatkowych przy stanowisku odprawy czy na bramce, bezpiecznie i z wieloma opcjami płatności, bez potrzeby udawania się do innego stanowiska – mówi Kai Schlib, dyrektor ds. płatności w liniach sieciowych Lufthansa Group.

 

Standard wykorzystywany przez Amadeus AirportPay jest w pełni zgodny z  serią standardów bezpieczeństwa zdefiniowanych przez branżę kart płatniczych. MG

2017-06-19 13:31:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

Sylwetka

»» Bogusław Łachmański, właściciel biura Łachmański Travel w Poznaniu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter