Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Poznaj nowe funkcjonalności systemu MerlinX na VI Forum Agentów

Złoty partner Forum, MerlinX, poprowadzi warsztaty z najważniejszych funkcji systemu MerlinX. Podczas warsztatów Joanna Pudło pokaże funkcje programu od podstaw do profesjonalnych chwytów, które powinien znać każdy doświadczony agent. Podczas szkolenia odbędą się zajęcia praktyczne, które prowadzone będą na własnym tablecie lub laptopie.
Z kolei Dawid Berdowski opowie w jaki sposób docieramy dziś do klientów przez internet. Opowie o takich sprawdzonych kanałach jak: Facebook, LiveRoom, MEGAMenu, Mapy Google. Skorzystaj z preferencyjnej oferty dla swojego pracownika.


Firma stworzyła jeden z najpopularniejszych obecnie w Polsce systemów rezerwacyjnych – MerlinX. Oparty na technologii MDS system jest kompleksowym rozwiązaniem dla biur podróży i agencji turystycznych, umożliwiającym wyszukiwanie, filtrowanie, porównywanie i rezerwowanie ofert turystycznych touroperatorów, a także pojedynczych usług: pokoi hotelowych, biletów lotniczych, ubezpieczeń, transferów i parkingów.

Dzięki przejrzystemu, intuicyjnemu interface’owi MerlinX jest łatwy w obsłudze. Ze względu na fakt, że system jest cały czas rozwijany, firma dba o to, by użytkownicy byli na czasie ze wszystkimi nowościami. Regularnie organizuje więc webinaria, w czasie których eksperci zaznajamiają użytkowników z nowymi zakładkami i funkcjonalnościami. 

Szkolenia prowadzone są nie tylko w internecie. Co roku w czasie Forum Agentów twórca MerlinX – Tomasz Berdowski – prezentuje nowości wprowadzane w systemie i przybliża technologiczne trendy w turystyce. Wykłady cieszą się dużą popularnością. Już dziś zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Berdowskim!

 Już dziś zarejestruj się na VI Forum Agentów

2017-10-27 08:58:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter