Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Christian Tour otworzył biuro w Katowicach

Choć należący do Grupy Momento Christian Tour jest obecny w Polsce dopiero drugi rok, coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na rynku turystycznym.

 

Specjalizujący się w kierunkach śródziemnomorskich touroperator, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów, otworzył w ostatnim czasie oddział w Katowicach. - Nasze wakacje z Warszawy sprzedają się w całości, dlatego robimy kolejny krok. Zależy nam, aby być na południu Polski, więc otworzyliśmy drugi oddział w Katowicach na ul. Opolskiej 17. Już od października mamy pierwsze loty z Pyrzowic. To odpowiedź na potrzebę tego ogromnego rynku na południu Polski - mówi Anna Rozwadowska, menadżerka nowo otwartego oddziału. Na 2018 Christian Tour planuje zaproponować klientom kierunki wakacyjne z wylotami z Warszawy i Katowic. - Chcemy proponować na każdym kierunku hotele, które dotychczas nie były oferowane polskim turystom. Firma Memento posiada takie obiekty na wyłączność, więc Christian Tour Polska, jako członek grupy, ma takie możliwości.

Nowości w ofercie Christian Tour pojawią się jeszcze w tym roku. Od października dostępny będzie produkt opracowany z myślą o seniorach – „Senior Voyage” – tygodniowe pobyty we Wloszech i Hiszpanii z wylotami z Katowic i z Warszawy. - Senior Voyage jest dedykowany osobom 55+. W tym roku mamy specjalną promocję dla osób młodszych, które bez dopłaty też mogą skorzystać z tej oferty – informuje Anna Rozwadowska.

Menadżerka katowickiego oddziału zaznacza, że priorytetem jest dla niej rozwijanie sieci agencyjnej. Organizator od roku nawiązuje współpracę z agentami z centralnej Polski. Teraz chce pozyskać partnerów również w innych regionach kraju. Dlatego planuje obecność na różnych wydarzeniach branżowych, m.in. Targach Seniora w Krakowie, w listopadzie na Forum Agentów, a w grudniu na Greckiej Panoramie w Warszawie. 

www.christiantour.pl

2017-08-10 09:10:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2017-11-22 19:07 Iza

Widzieliście już opinie o biurze na http://okiemturysty.pl/category/biura-podrozy/christian-tour/ ?

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Eliza Smolińska, właścicielka biura Aleksander w Kaliszu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter