Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Gość VI Forum Agentów Biur Podróży
Willi Müller, dyrektor Schmetterlinga o motywacji agentów i ich perspektywach rozwoju

Stawiamy na obecność na arenie międzynarodowej i do takich potrzeb dostosowujemy swoją ofertę. Naszą specjalizacją jest technologia, ale przede wszystkim staramy się naszym członkom stworzyć najlepsze warunki na rynku - mówi Willi Müller, dyrektor zarządzający stowarzyszenia Schmetterling. Jego zdaniem, agenci powinni utrzymać dominującą pozycję na rynku, także dzięki znaczeniu organizacji agencyjnych.


Po co w ogóle przystępuje się do stowarzyszeń?

Powodów jest co najmniej kilka, ale wśród najważniejszych znajdują się na pewno dostęp do pełnej oferty produktowej, udzielane wsparcie technologiczne, obejmujące szeroki zakres pomocy dla agentów, i korzystanie ze wspólnego wizerunku. Nie bez znaczenia jest także wyższa prowizja, jaką nasi członkowie otrzymują od poszczególnych usługodawców. Przynależność do stowarzyszenia czy sieci sprzedaży nadaje agentowi odpowiednią pozycję i równowagę w relacjach z touroperatorami oraz z innymi dostawcami usług turystycznych.

Willi Müller urodził się w 1947 roku w Geschwand w Niemczech. Z wykształcenia jest sprzedawcą ubezpieczeniowym, od 1970 roku prowadzi własny biznes w branży turystycznej. Jest żonaty, posiada dwoje dzieci. Mueller jako dyrektor zarządzający stoi na czele stowarzyszenia Schmetterling, które powstało w Niemczech w 1970 roku. Organizacja jest obecna łącznie w 25 krajach, w tym w Polsce, należy do niej ponad 4 tys. agencji turystycznych.


Dowiedz się więcej , zdecyduj jak chcesz się rozwijać, weź udział w  VI Forum Agentów Biur Podróży 

Zarejestruj się już dziś!

 

 

 

2017-09-26 09:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter