Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
Oferta szkolna Escape Room Warszawa®

Marka Room Escape Warszawa® istnieje na rynku od 2013 roku. Na początku świadczyła usługi dla firm, organizując mobilne zabawy w dowolnie wybranej lokalizacji. Obecnie Room Escape Warszawa® prezentuje specjalną ofertę zarówno dla szkół, jak i dla touroperatorów organizujących wycieczki szkolne.


Eventy tego typu mogą być zrealizowane w dowolnej przestrzeni: hotelu, plenerze czy siedzibie firmy. Firma posiada największe doświadczenie na polskim rynku i najbardziej rozbudowaną ofertę usług dla klienta biznesowego. W czerwcu 2014 roku powstał pierwszy lokal w Centrum Warszawy z trzema pokojami zagadek: Piwnica, Laboratorium i Indiana. W sierpniu 2015 roku otworzył się drugi punkt w zabytkowej kamienicy na Pradze z kolejnymi trzema przygodami: Muzeum, Rycerski i Wehikuł Czasu.

Real Life Escape Game to rodzaj zespołowej gry przygodowej offline, odbywającej się w specjalnie zaaranżowanym do tego celu pomieszczeniu (tzw. pokój zagadek), w której  uczestnicy muszą: rozwiązywać szereg zagadek logicznych, otwierać tajne skrytki,odkrywać ukryte pomieszczenia, uruchamiać różnego rodzaju urządzenia i współpracować jako drużyna. Wszystkie te działania są powiązane ze sobą i prowadzą ku finałowi zabawy, jakim jest ucieczka z zamkniętego pokoju. Zabawa odbywa się w świecie rzeczywistym pod presją czasu i z reguły trwa 60 minut. Gra Escape Room odbywa się pod czujnym okiem kamer. Gdy uczestnicy mają  problemy lub nie wiedzą, jak rozwiązać daną zagadkę, operator wyświetla na ekranie monitora podpowiedzi.

Room Escape Warszawa® to dwa lokale w Śródmieściu i na Pradze z 6. przygodami stacjonarnymi. Na Śniadeckich znajduje się pokój Indiana, który przenosi w rzeczywistość awanturniczych przygód rodem z Indiany Jones. Pokój Laboratorium, który jest utrzymany w stylistyce naukowej, to pokój szalonych doświadczeń profesora. I pokój Piwnica, który pozwala przenieść się do domu strachów, mrożącego krew w żyłach. Na Inżynierskiej zaś można spróbować uciec z Muzeum, odkryć tajemnice Templariuszy w pokoju Rycerskim oraz podróżować w czasoprzestrzeni w Wehikule Czasu. 

Głównym powodem wizyty w Room Escape Warszawa® jest oczywiście zabawa. Jednak oprócz tego jest to świetne miejsce zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, które edukuje, uczy kreatywnego myślenia oraz pracy w zespole. Zagadki są ułożone w logiczną całość, więc przy odrobinie sprytu można je łatwo rozwiązać, rozwijając przy okazji zdolności logicznego myślenia, szybkiego łączenia faktów czy spostrzegawczość. Stąd w ofercie Room Escape Warszawa ® znalazła się specjalna oferta zarówno dla szkół jak i dla touroperatorów organizujących wycieczki szkolne.

Zobacz pełną ofertę szkolną dla gier Escape Room: https://roomescape.pl/oferta-dla-szkol/

Zapraszamy do kontaktu:

Room Escape Warszawa®
ul. Śniadeckich  1/15 (Metro Politechnika), 00-656 Warszawa

Tel. +48 503 966 012 
Escape Room Warszawa®

ul. Inżynierska 1 (Metro Dworzec Wileński), 03-410 Warszawa
+48 22 118 30 62 

 

2017-11-04 13:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter