Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


patronat
Roadshow TSS Polska - know how kluczem do sukcesu biura

TSS Polska organizuje kolejny w tym roku roadshow Jesień 2017. Spotkania branżowe z biurami podróży odbędą się: 14.11. w Szczecinie, 15.11. w Poznaniu, 16.11 w Katowicach, pod hasłem: know how kluczem do sukcesu biura.W dniach 14-16 listopada, w trzech miastach Polski: Szczecinie, Poznaniu i w Katowicach biura podróży będą miały okazję poznać osobiście przedstawicieli regionów i usługodawców z Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Austrii i Polski.

Wśród partnerów spotkania znaleźli się: Belvilla - wakacyjny wynajem domków letniskowych online, Saksonia – bajeczna kraina tuż za granicą z Polską, linie lotnicze Germania, Katalonia – ojczyzna Barcelony, bogatej natury i dzikich plaż, CN Incoming – hiszpański touroperator oferujący programy camino de Santiago, miasto Wiedeń/ Międzynarodowy Klub Ekspertów Wiednia, AVIS - wypożyczalnia samochodów, Verano Hotels z Grecji, nicko Cruises – touroperator rejsów rzecznych po Europie oraz Myhotelplus+ program lojalnościowy dla biur w nowej odsłonie.

Spotkania odbywają się o godzinie 18:30.

Szczecin: 14.11.2017 godz.18:30

Novotel Szczecin Centrum 4*, 3 Maja 31, 70-215 Szczecin

Poznań: 15.11.2017 godz.18:30

Hotel DeSilva Premium Poznań 4*, ul. Piekary 5, 61-823 Poznań

Katowice: 16.11.2017 godz.18:30

Hotel Gorczowski 4*, ul. Stefana Batorego 35, 41-506 Chorzów

Spotkania branżowe uzupełniają ofertę szkoleniową dla biur, pozwalając pracownikom biur podróży w przystępny i przyjemny sposób rozwinąć swoje kompetencje i wiedzę produktową.

Więcej informacji i zapisy online na stronie: http://www.tsspolska.pl/spotkania_branzowe.php

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dla przyjezdnych biur zainteresowanych udziałem organizator przewidział zniżkowe koszty noclegu we wszystkich lokalizacjach.


Kontakt dla mediów:

Katarzyna Borucka-Nadolna

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Email: katarzyna.borucka@tsspolska.pl

Tel. 728 655 557

 

Informacje o TSS Polska

TSS Polska specjalizuje się w międzynarodowym konsultingu sprzedaży i marketingu dla branży turystycznej. Wraz z centralą TSS Group w Niemczech tworzy kooperację 2900 biur podróży, z czego 600 biur agencyjnych zrzesza w Polsce. Poprzez współpracę, niezależne biura agencyjne tworzą ważną grupę dystrybucyjną, uzyskując preferencyjne warunki współpracy i dostęp do ofert niemieckich organizatorów. Ponadto kooperacja gwarantuje wsparcie technologiczne i szkoleniowe.

W ramach usług marketingowych na rzecz podmiotów zagranicznych w Polsce wspiera sprzedaż B2B i B2C oraz wprowadza nowe produkty turystyczne na rynek polski. Od roku 2010 przez kolejnych pięć lat TSS Polska była generalnym agentem Deutsche Bahn na Polskę licencjonującym punkty sprzedaży. Analogicznie TSS Group z siedzibą w Dreźnie wspiera polskie organizacje i przedsiębiorców na rynku niemieckim. W roku 2016 zainicjowano nowy projekt: HOTEL+ - program służący biurom podróży w budowaniu lojalności swoich klientów.

2017-11-02 15:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter