Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Christian Tour rozważa zamknięcie biura w Warszawie

Firma nadal będzie działać, ale z biura w Katowicach. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w przyszłym tygodniu. – Za ustanowieniem siedziby administracyjno-operacyjnej w Katowicach przemawiają niższe koszty – mówi Mariusz Raban, dyrektor biura w Polsce i dodaje, że południowa część kraju kryje w sobie duży potencjał dla firm turystycznych.

Poza lotniskiem w Katowicach prężnie działają też Wrocław i Kraków. Warszawa to oczywiście ważny rynek, aczkolwiek tu duża część sprzedaży realizowana jest w ramach lastminute, więcej osób skłonnych jest też kupować wakacje przez internet. Mariusz Raban twierdzi, że w ostatnich miesiącach udało się zbudować w regionie centralnym i północnym sieć agencyjną, a ewentualne zamknięcie biura w Warszawie nie wpłynie na działalność touroperatora. Pracownicy biura w stolicy mają mieć możliwość podjęcia pracy na Śląsku.

Podsumowując miniony sezon, Mariusz Raban mówi, że firmie udało się uzyskać dobre wyniki w segmencie podróży dla osób starszych. Senior Voyage, bo o tym mowa, to szeroki program skierowany do tej grupy klientów obejmujący kilkadziesiąt programów sprzedawanych we wszystkich krajach, w których działa Grupa Memento, właściciel Christian Tour. W polskiej ofercie znalazły się Sycylia, Neapol i Hiszpania z Krajem Basków. W przyszłym roku program ma zostać poszerzony. MG

2017-11-10 13:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter