Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Ruszyła VIII edycja konkursu Róża Regionów! Nagradzamy najlepsze projekty promocyjne gmin, miast i regionów

Już po raz ósmy redakcja „Wiadomości Turystycznych” organizuje konkurs na najlepsze wydawnictwa, aplikacje mobilne promujące gminy, miasta i regiony. Do udziału w konkursie zapraszamy miasta, powiaty, gminy regiony, lokalne grupy działania, lokalne i regionalne organizacje turystyczne, które chcą się pochwalić ciekawymi, nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie wydawnictw i aplikacji turystycznych.


Laureaci konkursu "Róża Regionów" w  2016 roku

Prace oceniane będą w czterech kategoriach: foldery promocyjne, serie wydawnicze, projekty specjalne i aplikacje mobilne. Wyboru najlepszej pracy w każdej kategorii dokona jury złożone z ekspertów od marketingu turystycznego, mediów, grafiki, IT. Specjaliści oceniać będą m.in., zawartość merytoryczną, poprawność językową, atrakcyjność graficzną, a w przypadku aplikacji, również użyteczność i sprawność technologiczną.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie na adres redakcji zgłoszenia zawierającego wypełniony formularz, egzemplarz wydawnictwa w wersji drukowanej (w przypadku aplikacji mobilnych odnośnik z możliwością jej pobrania) i potwierdzenie uiszczenia opłaty zgłoszeniowej. Nie konkursowe prace czekamy do 15 stycznia 2018 r., a więc nie zwlekaj, zgłoś się już dziś!

Formularz zgłoszenia (pdf)
Formularz zgłoszenia (Word)
Regulamin konkursu

 

2017-12-12 08:50:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter