Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Pobierz bezpłatnie

Z „Wiadomościami” na targi w Skandynawii

Tradycyjnie, na przełomie roku, redakcja "Wiadomości Turystycznych" przygotowuje wydanie specjalne na targi turystyczne w Skandynawii. W ten sposób promujemy najlepsze produkty turystyczne i polską ofertę skierowaną na rynki skandynawskie na targach w Oslo i Helsinkach.


Skandynawia to priorytetowy rynek zwłaszcza dla północnych regionów Polski. Dlatego Pomorskie intensywnie pracuje nad wizerunkiem regionu jako atrakcyjnej destynacji na city breaki, ale również współpracuje z touroperatorami, przewoźnikami i branżą spotkań. Na TravelMatch w Oslo będzie prezentować (wspólnie z Zagranicznym Ośrodkiem POT w Sztokholmie jako partner warsztatów) potencjał kraju i regionu w zakresie oferty medycznej i uzdrowiskowej. Stawia także na turystykę golfową, kulinaria, ofertę typu slow life czy tzw. turystykę pasji, jak np. birdwatching czy wypoczynek na łonie natury.

Małopolska także zainteresowana jest turystami zza Morza Bałtyckiego. Mimo że to Kraków jest głównym celem wyjazdów Skandynawów, promuje także trekking, szlaki rowerowe Velo Małopolska, a także liczne rezerwaty przyrody i parki narodowe. Pracuje również nad stworzeniem oferty medyczno-uzdrowiskowej.

Zobaczcie, jaką ofertę będzie prezentować Polska w Oslo (12-14.01.2018 – targi Reiselivsmessen) i Helsinkach (18-21.01.2018 - targi MATKA).

Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne Skandynawia 2018.

2017-12-19 16:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2017-12-20 12:46 Rafał Wilczkowski

Skandynawia to bardzo ważny rynek dla polskiej turystyki przyjazdowej. Targi w Oslo, Helsinkach, czy nieco późniejsze - w Goeteborgu - są od lat doskonałym miejscem promocji i nawiązywania kontaktów biznesowych. Bardzo dobrze, że Wiadomości Turystyczne przygotują specjalną edycją. Powodzenia.

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter