Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Grzegorz Karolewski dyrektorem handlowym ETI

Od kwietnia 2018 r. zarząd spółki ETI powierzył stanowisko Dyrektora Handlowego Grzegorzowi Karolewskiemu.

 

Raportować będzie do dyrektora zarządzającego Martina Hafnera, który z Wiednia nadzoruje spółki w krajach Europy Środkowej. – Mamy ambitny plan zyskania pozycji jednego z najważniejszych graczy w segmencie wyjazdów do Egiptu – mówi nowy dyrektor.

Cel ten Karolewski chce osiągnąć stawiając na mocną współpracę z agentami. Ci ostatni to nie tylko tradycyjne biura agencyjne i portale, ale też organizatorzy MICE, czy inni specjaliści (np. szkoły nurkowania), z którymi dyrektor miał okazję współpracować bliżej jako szef polskiego oddziału Qatar Airways.

Zdaniem Karolewskiego rynek agencyjny stał się na przestrzeni ostatnich pięciu lat bardziej profesjonalny. Ostatnio pracował z nim właśnie pół dekady temu jako dyrektor Oasis Tours. – Widać silny trend do konsolidacji, powstają duże sieci, których szefowie mają jasno określone strategie rozwoju, a to wymaga biznesowego podejścia ze strony ich partnerów. My takim podejściem zamierzamy przekonać ich do zacieśnienia współpracy z ETI – mówi Grzegorz Karolewski. Na razie nie chce zdradzać konkretnych planów, informuje jedynie, że w pierwszej kolejności zamierza skupić się na opracowaniu korzystnych zasad współpracy agencyjnej.

– Mam sporo pomysłów, ale nie mogę o nich mówić na tym etapie, pewne sprawy musimy przedyskutować z zarządem – dodaje. (MG)

 

Więcej czytaj w majowym wydaniu Wiadomości Turystycznych

2018-04-11 17:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2018-04-11 17:56 życzliwy

ups co z degradacja

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter