Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Niemiecka branża lotnicza przeprasza za opóźnienia

„Także niebo dochodzi niekiedy do granic” to tytuł całostronicowych ogłoszeń prasowych, które ukazały się w poczytnych niemieckich dziennikach.

 

Przez publikację przeprosin w formie odpłatnych ogłoszeń Stowarzyszenie Niemieckich Przedsiębiorstw Lotniczych (BundesVerband der Deutschen Luftfahrtwirtschaft - BDL) przeprasza klientów i pasażerów za liczne opóźnienia lotów i zmiany w siatce połączeń, do których dochodzi w ostatnich tygodniach za naszą zachodnią granicą. W liście przyznano, że wiele tysięcy pasażerów nie dotarło na miejsce w wyznaczonym czasie.

Firmy lotnicze pracują nad poprawą punktualności i odzyskaniem zaufania, aby podróż była przyjemnym doświadczeniem. Niestety w bieżącym sezonie letnim nie uda się przezwyciężyć wszystkich przeciwności, dlatego należy liczyć się z dalszymi opóźnieniami. – Nie wszystko jest od nas zależne. Wspólnie z politykami w Niemczech i w Europie próbujemy wypracować zasady, dzięki którym będziemy mogli zagwarantować, że transport lotniczy będzie funkcjonował bez zarzutu – pisze Stowarzyszenie.

Pod listem podpisali się przedstawiciele BDL, Eurowings, lotniska w Hamburgu, Norymberdze, Monachium, Duesseldorfu, Grupy Lufthansa, Grupy TUI, Lufthansa Cargo, Condora, Fraportu, European Air Transport Leipzig oraz Gebr. Heinemann SE & Co. KG.

MG

2018-06-27 17:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter