Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Jacek Panek odchodzi z Net Holiday

Jacek Panek, dotychczasowy prezes Net Holiday, rozstaje się z firmą. Jego obowiązki przejmuje Adam Goc.

Adam Goc będzie prezesem Net Holiday od 1 lipca 2018 roku. Z firmą związany jest od 2014 roku, ale w branży turystycznej pracuje od 10 lat. Dotychczas Goc nadzorował siatkę połączeń czarterowych, zarządzał produktem i odpowiadał ofertę hotelową. Od kilku lat był też jednym z najbliższych współpracowników Jacka Panka, współuczestnicząc w realizacji obecnej strategii biznesowej firmy.

– Zostawiam firmę w dobrych rękach i świetnej kondycji. W 2017 roku osiągnęliśmy rekordowe wyniki, wypracowując ponad 130 mln przychodów i blisko 2,5 mln zł zysku netto. W 2018 kontynuujemy wzrostowy trend. Tylko po sześciu miesiącach odnotowaliśmy ponad 26 proc. dynamikę sprzedaży rok do roku. Mogę śmiało powiedzieć, że Adam Goc jest gwarantem kontynuacji dotychczasowej polityki firmy. To mój wieloletni współpracownik, który świetnie zna zarówno spółkę, jak i branżę. Jednocześnie chciałbym podziękować za współpracę wszystkim partnerom, agentom oraz współpracownikom, dzięki którym Net Holiday w krótkim czasie stał się jednym z wiodących touroperatorów w Polsce – mówi Jacek Panek.

W październiku 2016 roku Net Holiday został przejęty przez czeski holding Alexandria Group, który zakupił wszystkie udziały w spółce. Do holdingu należą między innymi Alexandria Travel – jeden z pięciu największych touroperatorów na rynku czeskim, a także Alexandria Real – spółka koncentrująca się na kupnie i sprzedaży zagranicznych nieruchomości. Firma posiada też sieć własnych hoteli klubowych w Bułgarii.

– Żałujemy, że Jacek Panek opuszcza Net Holiday, ale w pełni rozumiemy i szanujemy jego decyzję, która była spowodowana względami osobistymi.– powiedział Aleksander Pavlov, założyciel i właściciel grupy Alexandria Holding.MG

2018-06-29 13:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter