Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


25 lat podróży w doborowym towarzystwie

BT Rapala świętowało jubileusz ćwierćwiecza w wielkim stylu. Ponad tysiąc osób wzięło udział w koncercie galowym w Narodowym Forum Muzyki. Muzyka w wykonaniu wrocławskich wirtuozów i występ niezawodnego kabaretu Hrabi, zachwyciły zgromadzonych.

 

Filharmonicy wrocławscy pod batutą Andrzeja Kosendiaka zabrali gości w muzyczną podróż. Na kilkadziesiąt minut sala koncertowa zamieniła się w biuro turystyczne. Dzięki repertuarowi skrojonemu na miarę, według gustów szefowej BT Rapala, można było w ciągu kilkudziesięciu minut odwiedzić Norwegię, Grecję czy Chiny.

W uroczystości wzięło udział wiele znamienitych przedstawicieli branży turystycznej i władz samorządowych
-  Dziękuję, że spełniasz nasze marzenia – mówiła do Dyrektor Agnieszki Rąpały, Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy (miasta, w którym działa BT Rapala). Artur Grocholski, Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych zaznaczał: - Produkt turystyczny musi być przygotowany perfekcyjne, a tak jest w Rapali.

Tomasz Rosset zwracał uwagę, że za sukcesem największych biur podróży stoją agenci, którzy sprzedają ponad 50 proc. ich ofert. – W 2016 roku kapituła Konkursu na Agenta Roku nie miała wątpliwości przy wyborze Agnieszki Rąpały, jako laureatki pierwszej edycji konkursu – podsumował członek kapituły konkursu. Jak podkreślała, główna bohaterka wieczoru i autorka sukcesu BT Rapala: - 10 lat temu mówiono, że Internet wygra wszystko i nie ma dla nas miejsca, okazało się inaczej. Dziękujemy za wspólne podróże i polecenia nas innym. Pamiętajmy, nie podróżujemy po to, aby uciec przed życiem, ale po to by życie nie uciekało nam. jk

1 września, Narodowe Forum Muzyki, Wrocław, Gala 25-lecia BT Rapala.

Zobacz więcej zdjęć 

2018-09-14 09:17:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter