Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


VII Forum: Panel ekspercki - jak nowa ustawa zmieni biznes turystyczny

Zachęcamy do wzięcia udziału w prelekcji moderowanej przez radcę prawnego Adama Lontego, który wspólnie z przedstawicielami branży turystycznej – Izabelą Stelmańską, Krzysztofem Piątkiem, Pawłem Niewiadomskim i Markiem Kamieńskim, odpowie na nurtujące praktyków pytania, wyjaśni niejasności w przepisach i wskaże możliwe interpretacje poszczególnych artykułów.

1 lipca br. weszła w życie ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, która nałożyła na biura podróży szereg nowych obowiązków i wprowadziła sporo zmian.

Niektóre rozwiązania w polskim porządku prawnym pojawiły się po raz pierwszy. Nic dziwnego, że nawet teraz - kilka miesięcy po wprowadzeniu ustawy - wśród przedstawicieli branży wciąż pojawiają się pytania i rodzą nowe wątpliwości dotyczące stosowania jej poszczególnych przepisów w praktyce.

Ambicją organizatorów VII Forum Agentów jest pomoc przedstawicielom branży w jak najdokładniejszym zapoznaniu się z ustawą, dlatego jeden z paneli dyskusyjnych zostanie poświęcony właśnie jej.


Już dziś zarejestruj się na VII Forum Agentów

Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży odbędzie się 21 listopada 2018 r. w warszawskim Radisson Blu Centrum, przy ul. Grzybowskiej 24.

2018-10-26 12:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter