Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


VII Forum: MerlinX o najnowszych technologiach

MerlinX - twórca jednego z najpopularniejszych systemów rezerwacyjnych dla biur podróży - od początków towarzyszy Forum Agentów. W tym roku przygotował dla uczestników kilka spotkań warsztatowych, na które zapraszamy wszystkich chętnych do pogłębienia wiedzy o narzędziach MerlinX.

 

Joanna Pudło zaprezentuje nową szatę graficzną systemu rezerwacyjnego. Layout firma tworzyła i testowała ją przez wiele miesięcy, żeby zapewnić użytkownikom narzędzie do pracy, które będzie nowoczesne, użyteczne i praktyczne. Jaki jest efekt tych prac? Będzie można się dowiedzieć w czasie warsztatów.

Dawid Berdowski da prelekcję z nowości i możliwości VCMS-a. Szczególnie mile widziani są na niej agenci, którzy chcieliby zmienić swoją stronę firmową i usprawnić jej działanie, a także Ci, którzy nie korzystają z gotowego portalu Vacations CMS, a chcieliby zacząć. Ekspert pokaże w jaki sposób samodzielnie stworzyć stronę i jak ją zintegrować np. z Facebookiem.

Tomasz Berdowski w swoim wykładzie poruszy ważną kwestię RODO - opowie jakie nowości wprowadzono w systemie i Vacations CMS w związku z przepisami o ochronie danych osobowych.

Już dziś zarejestruj się na VII Forum Agentów

Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży odbędzie się 21 listopada 2018 r. w warszawskim Radisson Blu Centrum, przy ul. Grzybowskiej 24.
 

2018-10-23 13:45:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter