Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
Podróże Jarosława Kuźniara i Tomasza Zubilewicza na Tour Salon 2019

Podróż jest sztuką to hasło przyszłorocznej edycji TOUR SALON. O tym będą również przekonywać m.in. goście specjalni targów – Jarosław Kuźniar i Tomasz Zubilewicz.

 

Targi TOUR SALON to projekt, który nie tylko pozwala poznać nowe destynacje, ale także uczy podróżować w sposób dojrzały i zdobywać unikatową wiedzę o świecie. Niewątpliwie, podczas przyszłorocznej edycji wydarzenia, tajniki świadomego podróżowania będzie można poznać podczas spotkania z Jarosławem Kuźniarem (2 lutego 2019), którego poza mediami, pasjonują podróże. Z tej właśnie pasji Jarosław Kuźniar uczynił swój drugi zawód. Świat odkrywa sam lub z Klientami. Przygotowuje wyprawy szyte na miarę, często poza głównym szlakiem, pozwalające doświadczyć nowych miejsc mądrzej i głębiej.

Podczas TOUR SALON 2018 Jarosław Kuźniar zgromadził przed sceną bardzo liczne grono słuchaczy, co ogromnie cieszy, bo to oznacza, że wielu z nas postrzega podróże nie tylko jako zabawę, ale także jako możliwość dojrzałego poznawania miejsc i ludzi. Chcemy wspierać ten kierunek podróżowania i dlatego ponownie zaprosiliśmy do współpracy Pana Jarosława Kuźniara. – objaśnia Maria Szczepaniak-Kowalska, dyrektor projektu.

Na targach pojawi się również Tomasz Zubilewicz - meteorolog, prezenter pogody znany ze stacji TVN, TVN24, TVN Meteo, a także autor książek i przewodników takich jak: „Polska na pogodę i niepogodę” (2007, wyd. Publicat), „Zabrze na każdą pogodę” (2010, wyd. KSC Plus), „Pobiedziska na każdą pogodę” (2013, wyd. KSC plus ) czy „Krynica Zdrój? Właśnie tak!” (2014, Red.U.M. w Krynicy-Zdroju). Podróże lubił już od czasów harcerstwa. Biwaki, jednodniowe wypady i każdego lata obóz w lesie - co roku w innym miejscu (najfajniejszy to chyba ten nad jeziorem Gołdap), w jednym zastępie z kolegami z klasy, były spełnieniem zalet o podróżowaniu jakim są przede wszystkim dobre towarzystwo, zawsze nowe miejsca i przygody. Podczas targów TOUR SALON 2019 Tomasz Zubilewicz opowie dlaczego postanowił napisać książkę o Zabrzu (sobota | 2.02.2019). Poprowadzi również lekcję geografii w ramach multidyscyplinarnego projektu towarzyszącego targom TOUR SALON – Najlepsza lekcja historii, geografii i biologii ever!, który jest dedykowany uczniom i realizowany w pierwszy dzień targów, czyli 1 lutego 2019.

30. edycja targów TOUR SALON odbędzie się w dn. 1-3 lutego 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Spotkanie z Jarosławem Kuźniarem – 2 lutego 2019. Zapraszamy!

Więcej informacji:

www.tour-salon.pl

www.facebook.com/TourSalon

2018-10-24 15:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter