Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


VII Forum: Rozmowy stolikowe – rezerwuj termin
Jedyna szansa na bezpośrednie rozmowy z przedstawicielami zarządów największych polskich firm touroperatorskich.

Forum Agentów uczestnicy cenią nie tylko za ciekawe i merytoryczne wykłady na tematy ważne dla branży turystycznej, również za możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami biur podróży z całej Polski. Szczególnie cenne bywają dla nich rozmowy z osobami reprezentującymi największych organizatorów w kraju, z którymi na co dzień pozostają w kontakcie mailowym czy telefonicznym.

Mając świadomość wagi takich spotkań, organizatorzy Forum od kilku lat aranżują w czasie konferencji tzw. rozmowy stolikowe. Nie zabraknie ich w czasie tegorocznej edycji.

Tym razem z uczestnikami Forum spotkają się: Joanna Cetlin i Piotr Kołodziej (Neckermann Podróże), Mikołaj Stanojevic (Grecos), Andrzej Tokarczyk (Rainbow), Michał Henicz (Itaka) i Dariusz Matwiejczuk (Coral Travel).

Warunkiem uczestnictwa w rozmowach stolikowych jest zaznaczenie na karcie zgłoszenia na Forum Agentów chęci wzięcia w nich udziału, dlatego już dziś zapraszamy do rejestrowania się i aranżowania spotkań z partnerami biznesowymi.

Już dziś zarejestruj się na VII Forum Agentów

Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży odbędzie się 21 listopada 2018 r. w warszawskim Radisson Blu Centrum, przy ul. Grzybowskiej 24. 

2018-10-25 10:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter