Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Malta ma w Polsce przedstawiciela turystycznego

Czeska firma Travel Advance została przedstawicielem Maltańskiej Organizacji Turystycznej w Polsce, Czechach i na Słowacji. 

 

Do jej zadań będzie należeć realizacja kompleksowych działań promocyjnych, których celem jest zwiększenie liczby turystów z Polski odwiedzających archipelag Wysp Maltańskich.

Firma od blisko dwóch lat ma swój polski oddział, który m.in. odpowiada za promocję marki Dubai Tourism. Malta będzie promowana jako miejsce wyjazdów wypoczynkowych, kulturowych, edukacyjnych (idealne miejsce do nauki języka angielskiego), turystyki sportowej (nurkowanie i obozy oraz zgrupowania piłkarskie), a także turystyki religijno-pielgrzymkowej i MICE.Travel Advance będzie promował kraj jako kierunek całoroczny ze względu na typowo śródziemnomorski klimat z łagodnymi zimami i ponad trzystoma słonecznymi dniami w ciągu roku.

Obok par i rodzin z dziećmi, Maltańska Organizacja Turystyczna planuje dotrzeć także do polskich seniorów, których mogą przyciągnąć m.in. atrakcyjne ceny, zbliżone do polskich, dobra dostępność komunikacyjna czy wspomniane korzystne warunki pogodowe panujące w ciągu całego roku. Szacuje się, że w 2018 roku Wyspy Maltańskie odwiedzi ponad 100 tys. osób z Polski.

Współpracą z Malta Tourism Authority w Polsce ze strony Travel Advance kierować będzie Emilia Kubik z warszawskiego oddziału firmy. MG

 

2018-10-30 17:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter