Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
Jesteśmy tu dla Ciebie! Spotkaj się z Net Holiday na VII Forum Agentów Biur Podróży!

Cieszymy się, że będziemy mogli zobaczyć się i porozmawiać podczas dorocznego spotkania na Forum Agentów Biur Podróży. Chcemy Cię poznać, a jeśli już się znamy kolejny raz porozmawiać o naszym wspólnym biznesie. Wysłuchać Cię, wczuć się w Twoje potrzeby, pośmiać się z rzeczy ciekawych i dziwnych oraz opowiedzieć Ci, co przygotowaliśmy dla Ciebie już teraz. Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska podczas VII Forum Agentów Biur Podróży. Fajnie będzie się spotkać!

 

Wszyscy są ciekawi jak będzie wyglądał sezon letni 2019. Tym bardziej, że ten mijający miał swoje wzloty i upadki. Na szczęście Net Holiday umiał zapanować nad subiektywnymi i obiektywnymi trendami rynkowymi, a co najważniejsze - wie, jak przekuć to na jeszcze lepszą ofertę w nadchodzącym sezonie.

Biuro, mimo niedługiego stażu turoperatorskiego, już od kilku lat znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych polskich organizatorów turystyki i prężnie się rozwija: zarówno pod względem oferty, jak i kapitału ludzkiego. Oferta biura z roku na rok staje się coraz bogatsza i bardziej różnorodna. Widać to w programie oferowanych wycieczek, stale poszerzanej współpracy agencyjnej, a nawet po siedzibie centrali w Krakowie, która ostatnio powiększyła się o nowe pokoje i nowych pracowników.

Net Holiday stawia na ciągły rozwój, szczególnie w podstawowym kanale dystrybucji, czyli przez biura agencyjne. W tym roku udostępnia dla nich nową platformę rezerwacyjną do tzw. pakietowania dynamicznego - NetBooking.pl - dzięki niej oferta stanie się jeszcze bogatsza i elastyczniejsza pod względem terminów i części składowych. Firma chce iść ramię w ramię z technologią. Niedawno oddano do użytku aplikację mobilną strony internetowej, która również ulegnie nowatorskim przeobrażeniom. W obu tych serwisach zaplanowano rzecz jasna możliwość skorzystania z panelu agencyjnego. Kolejne udogodnienia dla agentów to jeden numer konta bankowego, dwa systemy rezerwacyjne, sprawnie działająca infolinia i przedłużone godziny pracy działu współpracy agencyjnej w szczycie sezonu.

Mało? To dołóżmy jeszcze doskonałe szkolenia dla biur agencyjnych (bardzo częste i treściwe webinary oraz liczne study toury), a także katalogi drukowane wyłącznie dla nich. Net Holiday poszerzył też swoją siatkę regionalnych przedstawicieli handlowych - do dyspozycji agentów jest teraz pięciu bardzo doświadczonych handlowców. Tur operator stale podnosi jakość współpracy z biurami agencyjnymi zwiększając budżet na marketing prosprzedażowy.

Net Holiday przez ostatnie trzy sezony klasyfikowany był na siódmym miejscu w Polsce. Przynależność do czeskiego koncernu turystycznego Alexandria Group z pewnością podwyższyła tur operatorowi ocenę stabilnego i bezpiecznego organizatora wypoczynku. Co go wyróżnia?

1. Z pewnością wysoki procent oferty z wyłącznością na polski rynek: dotyczy ona ponad 80% zakontraktowanych pokoi. Co to oznacza? Większą troskę o Klienta i pewność, że urlop spędzi bez żadnych komplikacji. Net Holiday wiążąc się z hotelami kilkuletnimi umowami gwarancyjnymi zapewnia sobie wyłączność na polskim rynku, z drugiej zaś polepsza kondycję finansową hotelarza, który chętniej wyremontuje obiekt i podwyższy jego standard. Przykładem jest hotel Hermes Ultra All Inclusive NetClub w Bułgarii, który na sezon 2019 uruchomi nowy Aqua Park ze zjeżdżalniami dla dzieci i dorosłych lub zupełnie nowy hotel Evita Mare na Rodos, który zostanie otwarty w kwietniu 2019 oraz wiele innych hoteli, w których infrastruktura uległa znaczącej poprawie. To działania w modelu win-win, gdzie obie strony tylko zyskują. W takim modelu Net Holiday działa przede wszystkim na swoich priorytetowych kierunkach: w Bułgarii, Grecji i Turcji.

2. Na sezon 2019 Net Holiday rozwinął swój sztandarowy produkt, czyli ofertę wakacji dla rodzin z dziećmi. Zwiększył liczbę hoteli rodzinnych, a także dostępność bardzo poszukiwanych typów pokoi 2+2, 2+3, a nawet 2+4. Touroperator stawia na bogaty program animacyjny. W stosunku do poprzedniego sezonu podwoił liczbę własnych animatorów. Klienci Net Holiday będą mogli w pełni skorzystać z zalet wakacji w jego hotelach klubowych pod nowym znakiem NetClub. Hotele oznaczone tą nazwą oraz pracujący w nich animatorzy Net Holiday zapewnią Klientom rodzinnym (zarówno dzieciom, jak i dorosłym) polską usługę animacyjną na najwyższym poziomie.

3. Szeroka gama hotelowa: od trzygwiazdkowych obiektów wartych swojej ceny, przez dobre czterogwiazdkowe i te najlepsze wyróżnione przez biuro certyfikatem Golden Star. W ofercie znaleźć też można typowe obiekty dla par albo hotele wyłącznie dla dorosłych.

4. Szeroka dostępność wylotów: Net Holiday będzie oferować wycieczki z wylotem aż z dziewięciu lotnisk.

Całą ofertę Net Holiday na Lato 2019 można rezerwować już teraz korzystając z promocji przedsprzedażowej Very Hot First 2019, gdyż … to się po prostu opłaca! Można w niej skorzystać z niskiej zaliczki i płatności aż w trzech ratach, Gwarancji Najniższej Ceny, bezpłatnej zmiany rezerwacji, promocyjnej ceny dla dzieci - już od 499 zł, zniżek dla mini grup czy zniżek i voucherów dla Stałych Klientów.

Jak widać warto rezerwować ofertę Net Holiday już teraz! Od tego sezonu można to zrobić w dwóch systemach rezerwacyjnych: BlueVendo oraz Merlin.X.

2018-10-31 12:22:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter