Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
ITAKA zaprasza na Grecką Panoramę

Jak co roku ITAKA na Greckiej Panoramie prezentuje ofertę na nadchodzące lato. Rok 2019 jest szczególny dla lidera polskiej turystyki, gdyż firma obchodzi okrągłą rocznicę działalności pod hasłem: „ 30 lat i jeszcze tyle do odkrycia”.  


Z ITAKĄ, której nazwa pochodzi od greckiej wyspy na Morzu Jońskim, można wybrać się na Kretę, Zakynthos, Rodos, Kos, Korfu, Samos, Lesbos, Thassos, Peloponez, Evię, Kefalonię, Karpathos, Chalkidiki.  

Z kilkuset hoteli z  greckiej oferty, ponad 30 znajduje się w katalogu ITAKA&GALA Podróże w Stylu Gwiazd, adresowanego do najbardziej wymagających klientów, 30 to hotele dla dorosłych – kategoria coraz bardziej popularna także na polskim rynku. W 18 greckich hotelach będą Kluby Przyjaciół ITAKI, z zabawami w atmosferze filmu „Hotel Transylwania 3”.  

Na jubileuszowe Lato 2019 ITAKA przygotowała łącznie ponad 1300 propozycji: 55 kierunków wczasowych w Grecji, Turcji, Hiszpanii, Egipcie, Włoszech, Portugalii, Albanii, Bułgarii, Czarnogórze, Gruzji, Tunezji, Maroku, na Cyprze, a także w Tajlandii, na Nosy Be, Zanzibarze i Wyspach Zielonego Przylądka oraz wycieczki do 55 krajów.

Grecka Panorama odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Czytaj więcej>>

2018-11-06 08:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter