Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


patronat
VII Forum: Zapewnij swojemu klientowi bezpieczne wakacje, a będzie do Ciebie wracał!

Travel Care to grupa specjalistów z dziedziny medycyny podróży. Zajmują się edukacją i profilaktyką oraz zapewniają dostęp do najnowocześniejszych produktów chroniących podróżujących. Travel Care promuje kompleksowe rozwiązania, tak, aby turyści wracali do domu pełni wrażeń i zdrowia.

 

Na VII Forum Agentów przedstawiciele Travel Care przekażą informacje dotyczące lokalizacji Certyfikowanych Punktów Medycyny Podróży w Polsce, czyli gdzie szukać podstawowych informacji z dziedziny medycyny podróży i jak przygotować klienta do bezpiecznego wyjazdu. Poinformują, jakie szczepienia są obowiązkowe i zalecane, jakie są obecnie zagrożenia dla podróżujących - z uwzględnieniem konkretnych rejonów turystycznych oraz specyfiki wyjazdu. Pokażą konkretnie, czego i w jaki sposób dowie się turysta w punkcie Medycyny Podróży oraz gdzie można kierować turystów aby uzyskali aktualne informacje.

Już dziś zarejestruj się na VII Forum Agentów

Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży odbędzie się 21 listopada 2018 r. w warszawskim Radisson Blu Centrum, przy ul. Grzybowskiej 24.
 

2018-11-06 15:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter