Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Rafał Buczak w My Travel

Z początkiem listopada stanowisko Dyrektora Sprzedaży Sieci Stacjonarnej My Travel objął Rafał Buczak. Będzie odpowiadać za zarządzanie sprzedażą w salonach należących do multiagenta. 

 

Rafał Buczak związany jest z branżą turystyczną od 19 lat, doświadczenie zdobywał na rynkach polskim i niemieckim, w tym jako dyrektor sprzedaży biura podroży Neckermann i firmy ubezpieczeniowej HanseMerkur, którą wprowadził na rynek polski. Prezes My Travel, Damian Ozga, powierzył mu stanowisko dyrektora sprzedaży. Jak mówi Damian Ozga, Rafał Buczak od dłuższego czasu znajdował się na szczycie jego „transferowej listy życzeń”. Zatrudnienie go jest pierwszym krokiem na drodze reorganizacji, która w najbliższych miesiącach czeka grupę.

 

Nowy dyrektor będzie odpowiadał za utrzymywanie relacji z partnerami biznesowym, a także za koordynowanie pracy kierowników regionalnych. Do jego zadań będzie należało też prowadzenie rekrutacji, szkoleń i promocji. Rafał Buczak mówi, że jest bardzo zadowolony z powrotu po 4 latach do turystyki. Praca w ubezpieczeniach turystycznych pozwoliła mu na rozbudowę kompetencji zawodowych, ale co najważniejsze, na poszerzenie horyzontów oraz nawiązanie bardzo wielu kontaktów w szeroko pojętej turystyce.

 

Rafał Buczak jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunki międzynarodowe oraz studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego w zakresie zarządzania i marketingu oraz e-commerce. Prywatnie mąż i tata dwóch synów, Krzysia i Olka. Pasjonat piłki nożnej i historii, w tym rekonstrukcji historycznej i turystyki historyczno- militarnej.  MG

2018-11-08 17:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter