Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
Pakiety dynamiczne dla Twoich klientów

Twoi Klienci lubią samodzielnie planować wakacje i szukają niestandardowych rozwiązań? W Neckermann Podróże zarezerwujesz pakiet wakacyjny dostosowany do ich indywidualnych potrzeb. Z nami ułożysz plan podróży w oparciu o optymalne połączenia lotnicze i wyselekcjonowane hotele z oferty Neckermanna.  

Oferta FlexiFly to:

WYLOTY Z LOTNISK LOKALNYCH

Oferujemy codzienne wyloty na wakacje z lotnisk lokalnych takich jak m.in.: Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Olsztyn, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz czy Lublin.

SPRAWDZONE LINIE LOTNICZE

Komfortowy przelot to początek udanych wakacji. Współpracujemy z renomowanymi liniami lotniczymi, któreznane są z dbałości o komfort i zadowolenia klientów - m.in. Lufthansa, Condor, Swiss, Air France, KL, Emirates, Qatar Airways czy LOT. 

BAGAŻ W CENIE

Podróżując z Neckermannem nie musisz martwić się o bagaż. W ramach naszego pakietu na większości rejsów masz zapewniony bagaż rejestrowany i podręczny w cenie.

DOWOLNA DŁUGOŚĆ POBYTU

Tydzień zbyt krótko, a na dwa tygodnie ciężko wyrwać Ci się z pracy?Oferujemy dowolne długości pobytów. Sam decydujesz na ile dni lecisz na wakacje!

PONAD 1000 HOTELI DO WYBORU

U nas bez kłopotu wybierzesz swój wymarzony hotel. Oferujemy wyselekcjonowaną bazę ponad tysiąca obiektów, w tym blisko 200 unikalnych hoteli własnych marek. 

TRANSFERY W CENIE

Bez względu na to, który kierunek i hotel wybierzesz, masz zapewniony transfer z/na lotnisko w cenie.

NAJLEPSZE CENY

Gwarantujemy atrakcyjne ceny pakietów uwzględniające aktualne promocje linii lotniczych. U nas wybierzesz najbardziej optymalną ofertę na rynku!

OPIEKA 24/7

Zapewniamy kompleksową opiekę w miejscu wypoczynku. Dzięki Connected Service jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu.2018-11-16 09:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter