Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
Turkish Airlines - zapraszamy do współpracy i wspólnego odkrywania świata

Turkish Airlines działają na polskim rynku od 2000 roku, ale to właśnie teraz, nauczeni latami lokalnych doświadczeń, postanowiliśmy odmienić nasz wizerunek i odświeżyć strukturę sprzedaży, marketingu i obsługi naszych Agentów na terenie Polski.


Jaskółką tych zmian jest inauguracja w sezonie zimowym sobotnich połączeń z Warszawy, realizowanych po raz pierwszy w historii samolotem szerokokadłubowym. W nadchodzącym sezonie letnim naszą siatkę połaczeń wzbogaci kolejne, tym razem wtorkowe połączenie, dzięki czemu samoloty z logo Turkish Airlines będą lądować na warszawskim lotnisku każdego dnia.

Zmiany w strukturze i większa elastyczność dotyczą także obsługi agencyjnej: agenci non-Iata będą mieć możliwość zakładania rezerwacji i wystawiania biletów bezpośrednio w internetowej aplikacji Turkish Airlines. Dział grup zakłada i wycenia rezerwacje dla grup powyżej 10 pasażerów, negocjuje warunki i dokłada starań, by przygotować dla Państwa konkurencyjną cenowo ofertę skrojoną na miarę.

W odpowiedzi na potrzeby naszych Pasażerów i Agentów staramy się dopasować siatkę połączeń. Dzięki zmianom rozkładowym realizujemy rejsy wieczorne i poranne, które skracają czas przesiadki, a lista tzw. SMART CONNECTIONS stale rośnie. Lotniska na Bliskim i Dalekim Wschodzie oraz w Afryce są dla nas niemal na wyciągnięcie ręki!

W przypadku tranzytu dłuższego niż 6 godzin oferujemy naszym Pasażerom bezpłatną wycieczkę i zwiedzanie największych atrakcji Stambułu - TourIstanbul. Uczestnicy mają okazję obejrzeć zabytki tego wyjątkowego, leżącego na dwóch kontynentach miasta oraz skosztować orientalnej kuchni.

Wysublimowane smaki Orientu i i bliskowschodnia gościnność są wciąż doceniane przez naszych Pasażerów, czego dowodem mogą być przyznawane nam co roku nagrody za najlepszy catering i obsługę na pokładzie.

Zapraszamy do rozmów  na VII Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży, 21 listopada, Warszawa.

Już dziś zarejestruj się na VII Forum Agentów>> 

Zapoznaj się z programem>> 

2018-11-19 08:42:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter