Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
Jesienno-zimowe nowości FlixBusa – połączenia do Szklarskiej Poręby, Bremy i Drezna

FlixBus nie zwalnia tempa. Pod koniec listopada i w połowie grudnia startują kolejne połączenia –m.in. do Szklarskiej Poręby, Hamburga, Drezna oraz Bremy. Do rozkładu, od 10 listopada, wróciła także linia na trasie Szczecin-Kraków, przez Gorzów Wielkopolski, Zieloną Górę i Wrocław. Większość połączeń jest już w systemie sprzedaży, a wkrótce do nich dołączy także linia 1304 na trasie Warszawa-Drezno.

 

23 listopada startuje linia 1300 relacji Wrocław-Praga, która do polskiej siatki połączeń FlixBusa włączy Szklarską Porębę. Na połączeniu zyskają także pasażerowie z Wrocławia oraz Jeleniej Góry – z miast tych będzie można dojechać do czeskich miejscowości:Harrachova, Kořenova, Tanvaldu, Jablonca nad Nysą i Pragi.

29 listopada inauguracyjny kurs odbędzie autobus linii 1366, dzięki czemu z Wrocławia, Legnicy,ZgorzelcaiGörlitz będzie można bezpośrednio dojechać do Drezna. Kalendarz rezerwacji dla tego połączenia otwarty jest aż do 25 kwietnia 2019 roku. Czas przejazdu na trasie Wrocław – Drezno wynosi 4h 15min. Ceny biletów na tę trasę zaczynają się od 39 zł.

Rozkład jazdy linii 1366z Wrocławia (Dworzec Autobusowy):

  • 6:25 – 6 razy w tygodniu, codziennie oprócz środy,
  • 7:25 – raz w tygodniu, w niedzielę,
  • 11:45 – 6 razy w tygodniu, codziennie oprócz wtorku.

Rozkład jazdy linii 1366 z Drezna:

  • 13:45 – 6 razy w tygodniu, codziennie oprócz środy,
  • 17:35 – raz w tygodniu, w niedzielę,
  • 18:40 – 4 razy w tygodniu, w poniedziałek, środę, czwartek i sobotę,
  • 18:45 – raz w tygodniu, w piątek.

Grudniowe nowości od FlixBusa

13 grudnia do siatki połączeń FlixBusa dołączą kolejne nowe połączenia, a tym samym nowe miasta, takie jak: Szklarska Poręba, Brema czy Harrahov.

Linia 1360, kursująca do tej pory na trasie z Przemyśla do Wrocławia, zostanie przedłużona do Berlina. Dzięki jednemu z wariantów trasy, do Berlina dojechać będzie można też z Tarnowa, co do tej pory nie było możliwe. Dodatkowo, nocna linia N1360 kursować będzie z Przemyśla do Bremy, przez Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Cottbus, Berlin i Hamburg.

9 grudnia ruszy natomiast linia 1304 relacji Warszawa-Drezno.Mieszkańcy nie tylko Warszawy, ale też Sieradza, Wrocławia, Bolesławca i Zgorzelca będą mogli dojechać do niemieckich miast:Görlitz i Drezna. Autobus z Warszawy wyruszał będzie we wtorki o 11:30 (dojazd do Drezna o 20:35). Z Drezna natomiast autobus odjeżdża w poniedziałki o 9:15.Linia trafi do sprzedaży już niebawem.

Dzięki połączeniom uruchomionym w grudniu, pasażerowie podróżujący z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic i Wrocławia zyskają także nowe połączenia do Berlina. Do stolicy Niemiec będzie można dojechać także ze Zgierza.

Przywrócone połączenie Szczecin-Kraków

Dodatkowo, w zeszłym tygodniu po krótkiej przerwie spowodowanej modyfikacją rozkładu, ponownie wystartowała linia 1362 na trasie Szczecin-Kraków, m.in. przez Gorzów Wielkopolski. W ramach aktualizacji trasy, czas przejazdu na odcinku Kraków-Wrocławzostał wydłużony o 20 min. FlixBus z Krakowa w kierunku Szczecina odjeżdża codziennie o godz.7:00 i 11:00. W kierunku odwrotnym natomiast kursy odbywają się codziennie o 9:50 i 13:50.
 

O FlixBusie

FlixBus jest młodą europejską firmą zapewniającą połączenia długodystansowe. Od 2013 roku, FlixBus oferuje alternatywny, wygodny i zielony sposób podróżowania na każdą kieszeń. Dzięki inteligentnemu planowaniu sieci i nowoczesnemu systemowi informatycznemu, FlixBus posiada największą międzymiastową sieć połączeń autobusowych w Europie, realizując 300 000 połączeń dziennie do 2000 destynacji w 29 krajach. Pierwsze kursy w Polsce FlixBus uruchomił pod koniec 2015 roku.

Założony w Niemczech jako start-up, FlixBus uosabia doświadczenie i jakość poprzez ścisłą współpracę z ponad 250 lokalnymi partnerami autobusowymi. Zespół FlixBusa zajmuje się planowaniem sieci, obsługą klienta, zarządzaniem jakością, marketingiem i sprzedażą, jak również rozwojem biznesu i technologii. Lokalni partnerzy autobusowi, zwykle rodzinne firmy, których sukces budowany jest przez pokolenia – są odpowiedzialne za codzienne operacje oraz za flotę zielonych FlixBusów, wszystko z zachowaniem najwyższego komfortu i standardów bezpieczeństwa. Dzięki temu modelowi biznesowemu, zielone FlixBusy przewiozły już ponad 100 milionów klientów w całej Europie i stworzyły setki miejsc pracy w branży.
(Warszawa, 15.11.2018 r.)
www.flixbus.pl

Flixbus jest partnerem VII Forum Agentów.

Zgłoś udział w VII Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży 

2018-11-19 16:40:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter