Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Adwentowe wieńce z Austria.info

Austria.info zaprosiła na spotkanie przedświąteczne, na którym Gabriele Lenger, dyrektor biura w Warszawie podsumowała w nieszablonowy sposób pracę swojego zespołu.

 

Poza informacjami o liczbie zorganizowanych podróży studyjnych, wysłanych zapytań do centrali i regionów austriackich, odbytych prezentacji i spotkań, uczestnicy mogli dowiedzieć się, która z pracownic ile schudła lub przytyła w ciągu 2018 roku, kto ile razy narzekał na swoją szefową oraz ile razy ona sama pomstowała na własny zespół. Te niecodzienne dane wprawiły wszystkich w świetny humor, który utrzymywał się nawet w czasie „ciężkiej” pracy.

Polegała ona na własnoręcznym wykonaniu wieńców adwentowych. Jak mówi Gabriele Lenger, na wieńcu trzeba umieścić cztery, ponieważ symbolizują cztery niedziele grudnia. W każdą z nich należy zapalić jedną świecę i tak celebrować nadchodzące święta Bożego Narodzenia. W czasie spotkania nie zabrakło pyszności w austriackim stylu.

Goście mogli spróbować sałatki z różnych rodzajów buraka, śledzi z ziemniakami, kanapeczek z kaczką, pierogów z twarogiem omaszczonych palonym masłem szałwiowym i kiełbasek. Na deser serwowano krem czekoladowy z sosem malinowym i karmelem oraz różne ciasta. Dzięki grzanemu winu zaproszeni czuli się jak na zimowym wypadzie w góry. MG

30.11.2018, Floral Academy


 

2018-12-05 17:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter