Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Przedświąteczne ucztowanie z Chorwacją

Chorwacja jest kierunkiem całorocznym, o czym można było się przekonać w czasie spotkania zorganizowanego przez przedstawicielstwo Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce.


Dyrektor Agnieszka Puszczewicz wraz z zespołem podziękowała za miniony rok, w listopadzie tego roku upłynęło bowiem 12 miesięcy odkąd objęła stanowisko zastępując na nim Bojana Baketę. W miłej, przedświątecznej atmosferze i przy suto zastawionych stołach w warszawskiej restauracji Grand Kredens, rozmowy toczyły się wokół jednego z ulubionych kierunków wypoczynkowych Polaków.

Obecnie nasi turyści mogą tam łatwo dojechać przez cały rok, a to dzięki połączeniom tanich i regularnych linii lotniczych. LOT, który w tym roku przewiózł 100 tys. pasażerów na trasach do Zagrzebia, Dubrownika, Splitu, Zadaru i Puli. W zimie utrzymuje stałe połączenia z Zagrzebiem oraz Dubrownikiem. To otwiera nie tylko możliwości dla organizatorów wyjazdów turystycznych, ale także dla segmentu MICE. Podróże tego typu najczęściej organizowane są poza sezonem wakacyjnym.MG

2018-12-06 19:56:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter