Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Aneta Książek szefową Poland Convention Bureau

Aneta Książek od stycznia 2019 roku pokieruje samodzielną sekcją Poland Convention Bureau w Departamencie Strategii i Marketingu POT. Dyrektorem tego departamentu jest Teresa Buczak. Dotychczas pracowała na stanowisku głównego specjalisty do spraw konferencji.


Do jej obowiązków należeć będzie budowa koncepcji promocji Polski jako miejsca organizacji kongresów, konferencji oraz podróży motywacyjnych, współpraca z instytucjami i organizacjami zaangażowanymi w promocję Polski w segmencie przemysłu spotkań (instytucje rządowe, miejskie i regionalne Convention Bureaux, samorząd terytorialny, branża turystyczna i środowisko naukowe).

Książek będzie współpracować ze Stowarzyszeniem Konferencje i Kongresy w Polsce oraz lokalnymi partnerami Programu Ambasadorów Kongresów Polskich, poprowadzi działania informacyjno-szkoleniowe w kraju i za granicą (organizacja wizyt studyjnych, FAM TRIPów, prezentacje zagraniczne), będzie odpowiedzialna za przygotowanie polskich wystąpień na międzynarodowych targach przemysłu spotkań.

Wśród innych obowiązków znalazła się współpraca z organizacjami międzynarodowymi zajmującymi się przemysłem spotkań, prowadzenie Programów Rekomendacji dla Profesjonalnych Organizatorów Kongresów, Podróży Motywacyjnych i Convention Bureaux, a także koordynacja zadań POT w zakresie uczestnictwa w targach i imprezach organizowanych przez podmioty zewnętrzne, w których organizacja będzie uczestniczyć. MG

2019-01-03 14:13:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter