Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Ryanair zamknął biuro podróży, ale poszerzył ofertę hotelową

Ryanair współpracuje z SiteMinderem, bankiem miejsc hotelowych. W początkach stycznia przewoźnik zamknął biuro Ryanair Holidays, które specjalizowało się w dynamicznym pakietowaniu.


Z oferty SiteMindera korzysta 30 tys. klientów, którzy za jego pośrednictwem rezerwują noclegi hotelowe na całym świecie. Teraz będzie mógł do nich dotrzeć także Ryanair. Przewoźnik podkreśla, że jest jedyną platformą hotelową, która zwraca gościom 10 proc. ceny na zakup biletów lotniczych z jego siatki. Obecnie w ofercie Ryanair Rooms znajduje się ponad 400 tys. obiektów w kategorii od 2 do 5 gwiazdek. Nowa współpraca to także istotna wiadomość dla agentów, którzy pośredniczą w rezerwacji pojedynczych usług turystycznych.

W początkach stycznia linia zamknęła natomiast biuro podróży Ryanair Holidays, które specjalizowało się w dynamicznym pakietowaniu. Tu partnerami były niemiecki HLX Touristik i bank hotelowy World2Meet. Ryanair nie komentuje tej decyzji, zapewnia jedynie, że wszystkie zakupione wycieczki będą zrealizowane zgodnie z umową. MG2019-01-24 10:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Alicja Redlich-Michalska z Kielc, właścicielka Biura Podróży Abex »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter