Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Specjalne wydanie „Wiadomości Turystycznych” na ITB

Destination Poland będzie na targach promować Polskę jako atrakcyjny kierunek turystyczny.R
edakcja „Wiadomości Turystycznych” przygotowała specjalne wydanie gazety na największe europejskie targi turystyczne ITB, które rozpoczną się 6 marca w Berlinie. Polską ofertę jak co roku będzie promowało niemieckojęzyczne wydanie Destination Poland, które trafi do gości targów. Zaprezentowane zostaną w nim polskie miasta, produkty turystyczne, najciekawsze międzynarodowe imprezy i różnorodność oferty wypoczynkowej w Polsce.

Do swoich regionów zapraszają m.in. Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa, Elżbieta Anna Polak, marszałek województwa lubuskiego oraz Roland Marciniak, burmistrz Świeradowa-Zdroju.

– Jest to ważne wydarzenie branżowe i to oczywiste, że nie może nas tam zabraknąć, jak co roku będziemy promować Polskę i liczymy na jeszcze większą liczbę odwiedzających polskie stoisko niż rok temu – mówi Jagoda Walczak, dyrektor „Wiadomości Turystycznych”. Jak co roku na ITB Polska będzie prezentowała się w pawilonie 15.1. Stoisko narodowe organizowane jest przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z regionami, stowarzyszeniami, obiektami i administratorami produktów turystycznych.

 

ITB Berlin to jedno z ważniejszych wydarzeń branży przyciągające ponad 100 tysięcy zwiedzających. Targi odbywają się w dniach 6–10 marca 2019 r.

Pobierz bezpłatnie specjalne wydanie WT  

2019-03-01 16:34:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter