Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Jacek Socha przechodzi do Grecosa

Socha będzie nadzorował dział kontraktowania hoteli w Grecosie. Znany w branży turystycznej menedżer, który może pochwalić się już 20-letnim doświadczeniem. 
 

Karierę zaczynał w Triadzie, gdzie odpowiadał za produkt hotelowy – na początku tunezyjski, związany był również z Eximem, Sky Clubem a także z Neckermann Podróże. W tym ostatnim biurze początkowo pracował na stanowisku menedżera ds. kontraktowania, później jako dyrektor produktu, który negocjował umowy z hotelarzami dla touroperatorów należących do Grupy Thomasa Cooka w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Ostatnio związany był ze Small Planet Airlines, gdzie odpowiadał za rozwój działu dystrybucji bezpośredniej. Przewoźnik, choć przede wszystkim działał jako linia czarterowa, część miejsc w samolotach pozostawiał do własnej sprzedaży. Jacek Socha rozstał się z firmą w związku z jej problemami finansowymi, które ostatecznie doprowadziły do ogłoszenia przez nią upadłości. W Grecosie będzie kierował zespołem osób odpowiedzialnych za kontraktowanie hoteli. MG
2019-03-04 17:19:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter