Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY
Neckermann powiększa dział sprzedaży 


W kwietniu do zespołu handlowego dołączą Artur Godlewski i Anna Bliskowska.Artur Godlewski przez ostatnie lata pracował jako kierownik sieci sprzedaży w Mouzenidis Travel, wcześniej współpracował z agentami z ramienia Net Holiday.


Anna Bliskowska w ostatnich kilku sezonach pracowała jako regionalny kierownik sprzedaży w Net Holiday, zna doskonale produkt Neckermanna, ponieważ przez wiele lat prowadziła biuro franczyzowe tego touroperatora. Pierwszy z nowych kierowników będzie odpowiadał za region Polski Południowej i stworzy zespół z doświadczoną menedżerką Izabelą Szerer, Anna Bliskowska obejmuje region Zachodni.

Zespół kierowników regionalnych uzupełnia Piotr Kołodziej, który kieruje sprzedażą w Polsce Centralnej. Aby wzmocnić obsługę agentów, touroperator zwiększy też liczbę pracowników w dziale helpdesk. Jak podkreśla Artur Rezner, dyrektor handlowy w Neckermann Podróże, biuro chce, aby jego serwis agencyjny był najlepszy na polskim rynku. Od kilku tygodni w sprzedaży znajdują się nowe produkty oparte o dynamiczne pakietowanie i przeloty liniowe oraz niskokosztowe. Więcej osób w dziale wsparcia sprzedaży to również sprawniejsza obsługa zapytań partnerów, dotycząca właśnie tych nowych produktów. MG

2019-03-14 08:52:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter