Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Cristescu nadal zarządza Polskim Holdingiem Hotelowym
 

Gheorghe Marian Cristescu, dotychczasowy prezes zarządu spółki Polski Holding Hotelowy, pozostaje na stanowisku na kolejne trzy lata.Z branżą hotelową związany jest od ponad 20 lat. W tym czasie pracował w takich sieciach hotelowych jak Radisson, Accor i Best Western.

Gheorghe Marian Cristescu z branżą hotelową związany jest od ponad 20 lat. W tym czasie pracował w takich sieciach hotelowych jak Radisson, Accor i Best Western. W lutym 2015 r. objął stanowisko Dyrektora na Polskę i Kraje Bałtyckie w tej ostatniej firmie.

W kwietniu 2016 roku został prezesem Chopin Airport Development – spółki powołanej przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL), której celem była realizacja inwestycji zlokalizowanych w sąsiedztwie portów lotniczych. W styczniu objął stanowisko prezesa Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH), który ma za zadanie przeprowadzić konsolidację zarządzania obiektami hotelowymi należącymi do Skarbu Państwa. Gheorghe Marian Cristescu od września 2017 r. jest także przewodniczącym Społecznej Rady Turystyki przy Ministrze Sportu i Turystyki. MG

2019-03-14 17:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter