Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA

Mouzenidis szkolił w Salonikach

Mouzenidis Travel otworzył sezon szkoleń zagranicznych. Jako pierwsi do Grecji pojechali nowi pracownicy działu agencyjnego.

Beniamin Vafidis, dyrektor zarządu Mouzenidis Travel mówi, że firma kładzie duży nacisk na wysoki poziom kwalifikacji i profesjonalizm na każdym etapie funkcjonowania. - To właśnie dlatego pierwszą rzeczą, którą zaplanowaliśmy w ramach wdrożenia nowej ekipy sprzedażowej, była kilkudniowa wizyta w centrali Mouzenidis w Salonikach – tłumaczy Georgios Vafidis, dyrektor generalny Mouzenidis Travel Poland.

Podczas wewnętrznego study tour pracownicy przeszli szkolenie team buildingowe oraz produktowe. Wizyta polskiego oddziału zgrana była z odwiedzinami pracowników z innych europejskich oddziałów Mouzenidis. - Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń i zobaczenia, jak nasza firma działa od podszewki oraz jak korzystamy z synergii działań naszych spółek - dodaje Beniamin Vafidis. Study tour dla handlowców obejmowało inspekcje w najważniejszych hotelach touroperatora, głównie spod marki BOMO. Istotnym elementem wyjazdu było również poznanie osób pracujących w centrali w Salonikach i omówienie potrzeb klientów i agencji współpracujących z Mouzenidis. Handlowcy prowadzili rozmowy z działem Active Mice (specjaliści od wyjazdów grupowych), zarządem Bomo Hotels, a także z działem Quality Control, który czuwa nad standardami obsługi turystów w wakacyjnych kierunkach.

- Odwiedziliśmy też centralę Ellinair i poznaliśmy personel pokładowy, a także przeprowadziliśmy inspekcję floty autokarowej. Nasz zespół agencyjny miał intensywny wyjazd, pełen spotkań i szkoleń, ale nie zabrakło również czasu na relaks i integrację zespołów Mouzenidis Group, w hotelu Ikos Olivia - podsumowuje Georgios Vafidis
. MG

2019-04-18 12:03:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter