Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Guy Antognelli na czele organizacji promującej Monako


W ostatnim czasie nastąpiły zmiany kadrowe w Rządowej Organizacji Turystycznej i Kongresowej Monako. Na czele organizacji stanął Guy Antognelli, jego zastępczynią została Sandrine Camia.

Nowy prezes organizacji jest z wykształcenia finansistą, absolwentem Nice-Sophia-Antipolis University. Z sektorem finansowym związany był przez część swojej kariery zawodowej. W początkach życia zawodowego pracował m.in. dla jednego ze szwajcarskich banków, później rozwijał firmę ubezpieczeniową w Monako. W 2011 r. rozpoczął pracę w Rządowej Organizacji Turystycznej i Kongresowej Monako (Monaco Government Tourist & Convention Authority). Z początku objął tam stanowisko dyrektora Działu Statystycznego, w 2015 r. awansował na pozycję zastępcy prezesa organizacji.

Zwolnione po Antognellim stanowisko zastępcy prezesa objęła Sandrine Camia – kierująca przez ostatnie 7 lat Convention Bureau Monako. Camia może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w pracy w hotelarstwie. Przez 20 lat pracowała w hotelach luksusowych marek m.in. w Paryżu, Cannes, Monte Carlo, odpowiadając tam za sprzedaż, marketing i komunikację. W 2011 r. stanęła na czele Monaco Convention Bureau, promując księstwo jako destynację MICE. MO

2019-04-25 10:20:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Anna Michalec, właścicielka biura agencyjnego TURKUS w Koluszkach.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter