Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


HOLANDIA

Urodziny króla dobrym
sposobem na promocję
 

Symulator Dnia Króla”, gadżety i konkurs z biletami – tak Amsterdam, tamtejsze lotnisko i linie KLM promują się z okazji urodzin króla.

Urodziny Króla (27 kwietnia) to najradośniejsze święto w Holandii. Z tej okazji linie lotnicze KLM planują liczne atrakcje dla pasażerów, którzy będą w najbliższych dniach podróżowali przez lotnisko w Amsterdamie. Na gości czeka m.in. „Symulator Dnia Króla”-specjalne pomieszczenie z prezentacją multimedialną, pokazującą, jak Holandia bawi się w tym dniu. Przy wejściu do symulatora, każdy otrzyma pomarańczową koronę, bandanę, chętni mogą pomalować twarz w barwy narodowe. Na koniec będzie można sobie zrobić zdjęcie w foto-budce, a po podaniu adresu mejlowego otrzymać kupony do wykorzystania podczas pobytu w Amsterdamie.

KLM rozlosuje bilety lotnicze do miasta wśród osób, które zamieszczą zdjęcia w mediach społecznościowych i oznaczą je #klmkingsday. Urodziny Króla to dzień, kiedy Amsterdam zmienia się w jeden wielki pchli targ, podczas którego wszyscy mogą sprzedawać wszystko bez pozwoleń i podatków. Wówczas odbywa się też wiele festynów i występów. Monarcha jest szczególnie bliski KLM, ponieważ czasem zasiada incognito za sterami samolotów jako drugi pilot. MG


2019-04-26 10:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter